Sokolovská 505, Chrudim
Sam. ordinace PL - stomatologa

Profesionál, odborník každým coulem. Nebýt jeho přístupu, zřejmě by mě do zubní ordinace nikdo nedostal, ačkoliv to bylo velmi akutní. Pokud se někomu nelíbí jeho přístup, nechť chodí někam jinam. Ono někomu stačí málo - například jedna paní si stěžovala, že je málomluvný. Tak ať chodí drbat na tržiště, u zubaře se mají spravovat zuby a ne tlachat. Je to skvělý lékař, pracuje rychle, kvalitně a umí výborně uklidnit rozrušeného pacienta. Pro mne i mého manžela je to nejlepší stomatolog široko daleko.

Výborná péče.

Pan doktor vždy ochotný, profesionální přístup, důsledný....Hezké prostředí, nová mladá sestra v ordinaci, asi po škole.....

Velice chválim a doporučuji. Operativní implantáty (2 čepy a můstek)na výtečnou, průběh lepší než trhání zubu (navrtat kost, zašít, pak další příprava - nasunutí čepů a nakonec nasazení a napasování můstku)to proběhlo velmi, velmi profesionálně a bezbolestně. Při kontrole vždy číštění zub.kamene a pečlivá kontrola. Spokojenost, poradí, vysvětlí. Vrtání bolí, to je jasný, ale není vrtat jako vrtat-vždy odborný přístup a nehrotí bolest. Já děkuji.

Skvělý stomatolog, špičkové vybavení i materiály.
Velmi slušné ceny.