Janského 2254, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

U Mudr Petráška jsem dnes byla se synem ( 2roky) poprvé. Pan doktor i sestřička mají úžasný přístup, oba jsou velmi milí a laskavý.
Z návštěvy jsme odchazela s naprosto užasným pocitem, všechny mé dotazy byli zodpovězeny a bylo o nas krásně postarano. Syn s ordinace odchazel bez pláče s úsměvem( u bývalé dr jen a jen plakal a nebyl k utiseni a ještě dostal vynadano). Velmi dekuji za Vaši empatii a péči.

Je to ten nejlepší pediatr. Chodila jsem k němu od mala až do svých 19ti let. Od Pana Petráška se mi odcházet nechtělo, protože jsem s nim byla opravdu spokojená, jelikož je opravdu empativní, ochotný, má rád děti a opravdový odborník. Umí vše vysvětlit a naslouchat. Ikdyž to od něho máme okolo 50 km daleko, tak jsem neváhala a přehlásila svého syna od jiné doktorky, kterou máme blíž. To samé sestřička, je opravdu milá a hodná, která je taky moc super. Takového doktora a samozřejmě i sestřičku už určitě nikdy nepotkám. Kéžby takových doktorů bylo více. Mimochodem ty negativní komentáře, co jsou tu napsány, jsou pravděpodobně od jedné a té samé paní a asi by si měla zajít k nějakému jinému doktorovi pro pomoc.

MuDr. Petrášek je nejlepší doktor pro děti a dorost a má velice přijemnou a milou zdravotní sestru Markétu :-)

Pan doktor Petrášek je ten nejpříjemnější a nejsvědomitější doktor, kterého znám. Chodila jsem k němu celé své dětství a opravdu se mi od něj nechtělo. Doteď toho lituji, jelikož najít obvodního lékaře, kterému by nešlo jenom o peníze a o smlouvy, které s někým podepsal, je vážně těžké. V dnešní době už nejde o pacienta, ale o jeho peněženku. A zatímco pan doktor Petrášek téměř vše dokáže ihned diagnostikovat a nějakým způsobem se s tím vypořádat, tak dnešní přílišná specializace vede k tomu, že vás honí od čerta k ďáblu, čímž váš zdravotní stav akorát tak zhorší. Proto můžu na pana doktora pět jen chválu. Nejen, že je jeho vystupování velmi slušné, ale navíc i jeho schopnosti jsou více, než-li slušné. :)

Pan doktor Petrášek je ten nejlepší dětský lékař co může být. Mě měl v péči od narození až do mých 19 ti let kdy jsem od něj s velmi těžkým srdcem musela odejít. Pan doktor toho pro mě udělal velmi mnoho, vzhledem k mým častým nemocem, nejen, v ranném dětství. Když jsem si v asi 5 letech prošla zápalem plic, tak ochotně za mnou denně chodil domů, abych nemusela ležet v nemocnici. A ve starším věku ochotně pomohl se vším co jsem potřebovala zajistit atd. Chodili k němu několik let i moji starší bratři a jeden z bráchů k němu nyní chodí i se svým synem. Já sama kdybych měla dítě také bych ho přihlásila jedině k němu. Přestože jsem se po čase odstěhovala z Velké Ohrady na Žižkov, tak jsem stejně za panem Petráškem dojížděla a ani mě nenapadlo hledat si jiného doktora. Nejradši bych u něj zůstala na pořád :) Navíc pan Petrášek byl/je takový rodinný doktor vždy se ptal jak se má babička, brácha atd. Stoprocentně doporučuji!!!

Pan doktor Petrasek je jednoznacne ten nejlepsi lekar, s jakym jsem se za cely svuj zivot setkala. S neuveritelnou laskavosti, peci, obetavosti a dobrotou vzdy pecoval o vsechny tri me deti a nevim, co bychom si v mnoha zdravotne svizelnych okamzicich bez neho pocali.Jeho diagnosticke schopnosti jsou vskutku obdivuhodne, stejne tak je treba vyzdvihnout, ze si cela dlouha leta pamatuje anamnezu i medikaci u jednotlivych deti, aniz by musel nahlizet do karty. A co vic, je to nesmirne laskavy clovek, jakych je ve svete vskutku malo. Jsem rada, ze ho mame a preji mu vse dobre a krasne.

K panu doktorovi Petráškovi chodíme již 15 let s oběma dcerami.Je vynikající doktor,dobře diagnostikuje,je empatický.Když potřebuji jakékoli potvrzení,nevyžaduje za něj peníze,vystavuje je zdarma,s čímž jsem se nikde jinde nesetkala.Děti miluje jako vlastní.Když jsem potřebovala jakoukoli zprávu ať pro sociálku na příspěvek na péči a nebo pro potvrzení do lázní,vše ochotně a rychle vystavil.Posílá nás k odborníkům,díky němu chodíme na alergologii,ortopedii,neurologii,kožní,oční i endokrinologii,prostě kam je momentálně potřeba.S antibiotiky vždy čeká,což je správné,nevidím důvod,proč zatěžovat organismus jedy.Díky jeho léčbě je má starší dcera téměř bez astmatu a obě dcery měly v životě asi jen 3 krát antibiotika,jen,když to bylo nutné!!Vřele jej doporučuji,je nenásilný a do ničeho děti nenutí .Je přirozeně citlivý a ví co děti potřebují.Karolína

S žádným negativním názorem nesouhlasím, k panu doktorovi chodíme od r. 1995, teď už s třetím dítětem a vždy nás léčil dobře, nikdy se nespletl, ordinace je čistá, zacházení skvělé.

Nejlepší lékař kterýho jsem mohla mít.Pan doktor i sestřička jsou super a můžu jedině doporučit.

pan Doktor Petrášek byl mým lékařem od mého narození až do mých 19 let . Vždy byl milý, porozný a i když jsem k němu přišla s banalitou ,nikdy to nepřehližel a kolikrát mě třeba poslal i k odborníkovy. Nikdy opravdu nic nepodcenil.Kdybych měla děti určitě bych nevahala a přihlasila je k němu .Je to opravdu vyborný lékař :)