Rehabilitační centrum OASA
Štefánikova 7/826, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitační centrum OASA Rozepsání rehabilitaci

Přišla jsem s žádankou na rehabilitaci a pan Pech mě sprostě vyhodil, že pokud chci chodit na jiné pracoviště než k nim tak že mi nic nerozepíše. Křičel na mě jako na malé dítě a to bezdůvodně. Nikdy jsem se s tak neprofesionálním přístupem nesetkala. Sem bych nešla už ani omylem

pan Primář PECH je výborný, velmi ochotně zjišťuje diagnozu pacienta. Personál je ochotný
a pečlivý. Mají výborný přístup k pacientům. Doporučuji všem co potřebují rehabilitaci k lepšímu zdraví. Milena Jurečková, Nový Jičín

je to fakt dobrý lékař, osobně jej znám, vím co umí a celý svůj život dělá a dělá to dobře, vřele doporučuji
Anett Lukášková

Byla jsem velmi mile překvapena profesionálním, milým a slušným přístupem tohoto lékaře k pacientovi. Vím, že by tyto vlastnosti měly být samozřejmostí, ale bohužel tomu tak v dnešní době už není. Po čtyřech letech poprvé, co jsem zaznamenala z á j e m lékaře o pacienta a jeho potíže. Více takových odborníků!

Nejlepší,žák staré školy - prof, L ewit ,. doc.Véle apod., vys. specialisace mohu jen doporučit, vysoká kvalita vl. zkušenost, M.Š.

velmi úspěšné zhodnocení dlouhodobých bolestí nohou, po vyšetření provedeny masáže s použitím tlakových bodů, úprava obuvi, výsledky výborné a dlouhodobé - nyní již 4 roky bez potíží při dodržování nápravných opatření.

Lékař p.Pech odborník na svém místě. Reklamu mu dělají spokojení pacienti. Doporučuji kudy chodím.

Pan MUDr.Josef Pech je ten nejlepší pan doktor, který své práci velmi rozumí.Má profesionální přístup, velmi ochotný.Velmi pana doktora doporučuji.Hronková Kat.Praha

K panu doktorovi jsem chodila na akupunkturu. Vynikajici odbornik,
skvely pristup k pacientovi. Mohu jen doporucit.

Pan doktor Pech je velice ochotný, zdvořilý. Dlouho jsem tak profesionální přístup u lékaře nezažila. Děkuji.