Josef Nagel, kardiolog Tábor

Kardiolog

Budějovická 59/1081, Tábor
Kardiologická ambulance

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

jhsem vcelmi spokojen s péčí, pístupem, byj jsem i Dr. Nglem operován-jsem velmi spookojen, mohu srovnávat jeho pístrupo s poístupem lékaů na severu, Drkamenskyj

Pan doktor Nagel je skutečně velký odborník. Já jsem velmi vděčná všem okolnostem, že se mohu u pana doktora léčit. Vždyť mojí diagnozu, kterou mě určil potvrdili i Ikemu v Praze a na základě toho jsem podstoupila zákrok, který mě velice pomohl. Moc, moc panu doktorovi děkuji a jsem ráda, že v dnešní době se najde takový lékař, krerému se může plně důvěřovat a který má opravdu velkou snahu pacientovi pomoci. Kéž by bylo takových lékařů, odborníků více.

Odpovědný lékař s vysokými znalostmi a vstřícným jednáním,spoléhám se na něj

nechápu co bylo na mém vyjádření strohé tento kardiolog se omne stará od prvního infarktu přes dvě operace bajpasu a větší starostlivost se hned tak nevidí,Pane doktore mo děkuji

Kardolog,který má mojí absolutní důvěru.Jen víc takových odborníků!!!!
Příjemný a ochotný lékař.

Výborný lékař,vždy poradí tak do detajlu že se moc ráda obracím na jeho rady,Zajímá se o to jak opravdu pacientovi je a co potřebuje. Nedokážu si představit že bych měla jít k jinému kardilogovi.Pane doktora jste jednička a mrzí mě že jen neoperujete hned bych se svěřia vám.Děkuji moc

lepšího odborníka neznám a vím o čem mluvím po dvouch operacích srdce