Veterinární zařízení Postoloprty
5. května 128, Postoloprty

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární zařízení Postoloprty Jiný

Pan doktor je výborný lékař, člověk, diagnostik, operatér a odborník . Jako jediný dokázal odhalit příčinu život ohrožujícího stavu naší fenky, kdy jsme měli problémy s dýcháním , příjmem potravy, srdcem…, . Pan doktor diagnostikoval a zaléčil štítnou žlázu a stav se po vrátil do normálu. Je jednička ve svém oboru.

Naprosto úžasný doktor, který neváhal v sobotu odpoledne přijet na kliniku, kvůli našemu psovi, který zkolaboval. Dostalo se nám úžasné péče a vreleho přijetí. Provedl všechna vyšetření. Mohu všem jen doporučit.

Asi v dubnu jsem byl s králíkem naočkování u tohoto veterináře kontkrétně u pana Maška, všem ho doporučuji a za 3 měsíce tam půjdu znova. Akorát ta doba čekání v čekárně byla trochu delší.

Rád bych ohodnotil pana doktora Josefa Maška a upozornil na věc, která vrhá na jinak dobrou veterinární kliniku Postloprty špatné světlo, tou věcí je špatný pohled na vztah ,, zvíře (pacient) a jeho pán . Proč o tom píšu, stalo se nám, že po vyšetření našeho zvířecího člena rodiny panem Dr. Josefem Maškem nám bylo doporučeno utracení a nebo ještě zkusit poslední zákrok, byli jsme rádi za tu poslední naději kterou jsme dostali a souhlasili s podmínkou, že když se stav nebude lepšit, tak nám zavolá, abychom si ho odvezli a on mohl skonat doma mezi sými. Hrozné zklamání pro nás bylo, když jsme si pro něj po třech dnech přijeli a on už nedýchal a oni to ani nevěděli. Sestra konstatovala smrt, pan doktor se ani neobtěžoval a seděl v klidu na židli. Na naši výtku proč nám nezavolal jak bylo dohodnuto a jak sliboval jsme dostali strohou odpověď ,, on přece nebude každému volat a co by jste chtěli vždyť mu bylo 16 let", byli jsme vyprovozeni zadním vchodem. asi víme proč. Pan Dr. Mašek si zatím ještě neuvědomil, že po 16 letech se ze zvířete stává člen rodiny a ty vztahy jsou velice srdeční, až si to po letech uvědomí, bude z něj určitě dobrý doktor. Situace je teď taková, žijeme s vědomím, že jsme ho na poslední cestu nechali zavřít do klece a opustili ho, na ty jeho oči a poslední prosebný pohled za mřížemi budeme těžce zapomínat. Za tu naději kterou nám pan doktor dal a pak se na nás vykašlal teď draze platíme, co bychom za to dali kdyby se to dalo vrátit. Když jsme mu zaplatili 2000Kč tak ten telefon bychom zaplatili taky. Prosím Vás, až vám budou dávat naději tak tomu nevěřte, nejde o žádné city jde jen o biznis.

Velice důvěřuji panu doktorovi Maškovi a vřele ho doporučuji všem kdo má jakékoliv zvíře! Maximální péče,odbornost,lidskej přístup ! Moc mu fandíme a věříme,že má před sebou velkou budoucnost!