Správní budova BARUM CONTINENTAL
Objízdná 1628, Otrokovice

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: Správní budova BARUM CONTINENTAL Chronické problémy

Poprvé jsem ho navštívila kvůli dlouhotrvajícím velkým problémům se žaludkem, kdy už jsem zhubla 10 kg. Čím více mě lékaři léčili tím mi bylo hůře. Šla jsem k němu jen na naléhání rodiny, říkala jsem si "škoda peněz", absolutně jsem mu nevěřila. Avšak už ve dveřích, když jsme se pozdravili mi řekl: "Paní, Vy máte zánět žaludku." Nevím, jak to poznal. Dal mi čaj "Stříbro", dosti odporný, ale za pár dní se mi velmi ulevilo a čaj mě vyléčil, na kontrole to ještě pan doktor doladil bylinnými tabletami "Utišení větrné bouře". Takže vzhledem k mojí nedůvěře si myslím, že to nemohlo fungovat jako placebo. Příště jsem přišla se svědivými fleky na lýtkách, které mi kožní lékařka půl roku léčila jako ekzém z žilní nedostatečnosti. Nakonec mi řekla, že se toho nezbavím. Mudr. Maček mi řekl, že je to plíseň, předepsal mi čaje a hned po prvním čaji přestalo úporné svědění a během dvou měsíců nebylo po skvrnách ani památky. Posledně jsem za ním přišla, že jsem prakticky neustále nemocná, trpím infekty dýchacích cest a několikrát po sobě mi v průběhu roku a to dokonce i v létě našli v krvi chřipku A. Že se vždy 3 týdny léčím, týden jsem zdravá a vše se opakuje. Už jsem byla úplně fyzicky vyčerpaná, už mi dělala problém chůze po rovině, jak mě všechny svaly na nohou bolely a nezvládala jsem dýchat. Opět mi dal čaje a už asi po 4 čajích mě přešla únava a za celý měsíc, co už ty čaje piju jsem ani jednou nebyla nemocná, což je zázrak. A to ty čaje budu pít ještě 2 měsíce. Takže poprvé to určitě jako placebo nefungovalo, protože jsem tomu nevěřila. Myslím, že jako placebo to nefunguje ani teď, myslím, že ty správné byliny opravdu fungují a MUDr. Maček je borec, protože vždy pozná, co člověku je, poradí mu a naordinuje čaje nebo bylinné tablety, které vždy zaberou - tedy aspoň mně.

Umístění: Správní budova BARUM CONTINENTAL Problémy s akné

Pan doktor Maček je výborný lékař i člověk. Ví, co dělá, a opravdu problematice rozumí. Myslela jsem si, že se akné už nikdy nezbavím, ale nakonec se povedlo a jsem panu Mačkovi neskutečně vděčná. Jen doporučuji :)

Téměr rok jsem se potýkala s nespavostí a to tak, že jsem spala denně max 1-2 hodiny, už jsem skoro nechtěla žít. U lékařů, které jsem navštívila, jsem dostala recept buď na hypnotika nebo antidepresiva. Náhodou jsem dostala kontakt na pana doktora Mačka. Nejela jsem za ním s žádnou velkou důvěrou, spíš tak, že "ještě zkusím tohle a pak jdu do antidepresiv". Měla bych se za to teď spíš omluvit. Zjistil příčinu, dostala jsem přírodní léky a od druhého dne, co jsem se od něho vrátila, spím. Děkuji.

Na doktora Mačeka nedám dopustiť.Doslova ma vrátil do života. Je to lekár nielen rozumom ale aj s veľkým srdcom.Dokáže pomôcť tam, kde už klasická medicína zlyhala. Môžem ho vrelo odporúčať každému kto potrebuje pomoc.

Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru a ne jenom to i jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, kde si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc.

pan doktor macek je dle meho soudu jeden z nejlepsich lekaru ve sve odbornosti dekuji za nej i moje rodina

Pan maček vždy pomůže na 100%.je to výborný doktor, vý o čem mluvý.pan doktor je nevyjádřitelně výborný.takového výjmečného doktora jen tak nikde nenajdete.také je příjemný a vždy výjde vztříc.

Ano, Mudr Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě.
Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohly. U Mudra Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od Mudra Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla.(Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let).
Mudra Mačka můžu jen doporučit. Kontakt na něj: www.oberon-medicina.cz

Lidsky přístup, profesional, najde vzdy pricinu vasich problemu ,mohu jen doporucit.Cena primerena.Pokud se vam zda velka zajedte si za jinym a protoci se vam panenky :-)(treba Praha apod.)Ale nevim jestli najdete u jineho tyhle lecebne kvality.

Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená.Mnohokrát pomohl mě i mé rodině a známým.Co se týče peněz,pro někoho se to může zdát finančně náročné ale kontroly nejsou tak časté aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit.Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit!Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský.