Smetanovo náměstí 327, Adamov

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí
Masarykovo náměstí 206/25, Letovice
Gynekologická ambulance

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Myslím, že výborný diagnostik, mnoho let praxe, dříve pracoval v nemocnici. Vidí to, na co jiní lékaři potřebují UZ. Jsem s ním velmi spokojená. Vůbec mi nevadí, že je ordinace zastaralá. Nové léky zná a to je pro mě to nejdůležitější.

U pana doktora jsem byla jen jednou, dlouhá léta jsem dojížděla k jiné lékařce, změnu neplánovala a že jsem k panu Lhotskému přešla byla jen shoda náhod. A jsem za ty náhody vděčná.
Pan doktor mi neskutečně pomohl a co se vyšetření týče, nemůžu si stěžovat, prohlídl mě pečlivě, choval se velmi mile a hlavně, po celou dobu na mě mluvil a říkal které úkony momentálně dělá. Poradil ve všech ohledech, neřešil, že nechci brát antikoncepci, do ničeho nenutil a i ohledně první prohlídky se zdvořile zeptal zda ji může provést nebo momentálně nechci.
Dobrého a vhodného přístupu lékařů si velmi vážím a nemám problém jich vystřídat několik, než mi nějaký vyhovuje, o čemž i vypovídá, že s dětmi místo pár metrů k místní dr. jezdím k dětskému lékaři několik desítek kilometrů.
Pan doktor mi vyrazil dech (v dobrém slova smyslu), jak přístupem, ochotou i pečlivostí.
Velmi děkuji.

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi, vždy za profesionální a odbornou pomoc, kterou je vždy ochoten ve své ordinaci poskytnout.
Ten kdo není spokojen může odejít, nikdo není povinnen k němu chodit.
Díky také patří jeho skvělé sestřičce, která dokaže svým empatických chováním a příjemným vystupováním odlehčit situaci.

S pozdravem pacientka M.L.

Rýsuje se mi úsměv na tváři. Vídím, že z jednoho místa, které označuje jedinečná IP adreasa "IP: GB.CAD.DC.CAG " odešlo velké množství pochvalných zpráv i námitky samotného lékaře! Jak "zajímavé"....doporučuji si prohlédnout! Derylla

Ještě si neodpustím pochvalu autorovi/autorům těchto stránek. Jsou to perfektní stránky, které tady chyběly. Věřím, že jsou spoustě lidem k užitku, protože bohužel není lékař, jako lékař.

velmi dobrý lékař, naprosto nesouhlasím s hodnocením napsaným 5.1. a7.1. 2011.
Jde jen o to pošpinit a naprosto se nezakládá na pravdě. Vím, že nikdy by si nedovolil takhle reagovat. Je to naprostý blábol a nesmysl.

Velmi dobrý lékař, všem mohu jen doporučit

Chodila jsem k němu 5 let, celou dobu mi předepisoval antikoncepci, ale nikdy mě neprohlížel a nikdy mi nedělal žádné testy, zda ji vlastně můžu brát. Myslím, že takové pacientky má určitě rád.....o)

velmi dobrý gynekolog. Doporučuji.

K panu doktorovi chodíme už mnoho let,vůbec si na něj nemůžeme stěžovat.Má přehled o nových lécích a metodách.Pan doktor i jeho setřička jsou vždy příjemní a ochotní.A jeho výrok "na vlastní oči vidím ,že je vše v pořádku" nás vždy pobaví.

Velmi dobrý lékař.Doporučuji. Má i ordinaci Letovicích,kde pracuje v uterý a ve čtvrtek.Je velmi pracovitý a jsem s ním velmi spokojená. Eva N.