Adresy (2)

Smetanovo náměstí 327, Adamov
Gynekologie a porodnictví

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí
Masarykovo náměstí 206/25, Letovice
Gynekologická ambulance

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

Myslím, že výborný diagnostik, mnoho let praxe, dříve pracoval v nemocnici. Vidí to, na co jiní lékaři potřebují UZ. Jsem s ním velmi spokojená. Vůbec mi nevadí, že je ordinace zastaralá. Nové léky zná a to je pro mě to nejdůležitější.


J
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla jen jednou, dlouhá léta jsem dojížděla k jiné lékařce, změnu neplánovala a že jsem k panu Lhotskému přešla byla jen shoda náhod. A jsem za ty náhody vděčná.
Pan doktor mi neskutečně pomohl a co se vyšetření týče, nemůžu si stěžovat, prohlídl mě pečlivě, choval se velmi mile a hlavně, po celou dobu na mě mluvil a říkal které úkony momentálně dělá. Poradil ve všech ohledech, neřešil, že nechci brát antikoncepci, do ničeho nenutil a i ohledně první prohlídky se zdvořile zeptal zda ji může provést nebo momentálně nechci.
Dobrého a vhodného přístupu lékařů si velmi vážím a nemám problém jich vystřídat několik, než mi nějaký vyhovuje, o čemž i vypovídá, že s dětmi místo pár metrů k místní dr. jezdím k dětskému lékaři několik desítek kilometrů.
Pan doktor mi vyrazil dech (v dobrém slova smyslu), jak přístupem, ochotou i pečlivostí.
Velmi děkuji.


Chtěla bych poděkovat panu doktorovi, vždy za profesionální a odbornou pomoc, kterou je vždy ochoten ve své ordinaci poskytnout.
Ten kdo není spokojen může odejít, nikdo není povinnen k němu chodit.
Díky také patří jeho skvělé sestřičce, která dokaže svým empatických chováním a příjemným vystupováním odlehčit situaci.

S pozdravem pacientka M.L.


Ověřeny pacient

Rýsuje se mi úsměv na tváři. Vídím, že z jednoho místa, které označuje jedinečná IP adreasa "IP: GB.CAD.DC.CAG " odešlo velké množství pochvalných zpráv i námitky samotného lékaře! Jak "zajímavé"....doporučuji si prohlédnout! Derylla


Ještě si neodpustím pochvalu autorovi/autorům těchto stránek. Jsou to perfektní stránky, které tady chyběly. Věřím, že jsou spoustě lidem k užitku, protože bohužel není lékař, jako lékař.


velmi dobrý lékař, naprosto nesouhlasím s hodnocením napsaným 5.1. a7.1. 2011.
Jde jen o to pošpinit a naprosto se nezakládá na pravdě. Vím, že nikdy by si nedovolil takhle reagovat. Je to naprostý blábol a nesmysl.


Velmi dobrý lékař, všem mohu jen doporučit


Chodila jsem k němu 5 let, celou dobu mi předepisoval antikoncepci, ale nikdy mě neprohlížel a nikdy mi nedělal žádné testy, zda ji vlastně můžu brát. Myslím, že takové pacientky má určitě rád.....o)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


velmi dobrý gynekolog. Doporučuji.


D

K panu doktorovi chodíme už mnoho let,vůbec si na něj nemůžeme stěžovat.Má přehled o nových lécích a metodách.Pan doktor i jeho setřička jsou vždy příjemní a ochotní.A jeho výrok "na vlastní oči vidím ,že je vše v pořádku" nás vždy pobaví.


Velmi dobrý lékař.Doporučuji. Má i ordinaci Letovicích,kde pracuje v uterý a ve čtvrtek.Je velmi pracovitý a jsem s ním velmi spokojená. Eva N.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti