nám. T. G. Masaryka 796, Poděbrady
Soukromá gynekologická ordinace (mapa)

Dukelská 347, Milovice
Soukromá gynekologická ordinace (mapa)

Po mích zkušenostech u předešlého gynekologa kde jsem musela div sedět s holým zadkem už v čekárně a fungovalo to tam jak na běžící páse i při objednání hodiny čekání ....Po mém zjištění těhotenství a ostatních recenzí na gynekology v okolí lysé nad Labem jsem se rozhodla pro doktora a nelituji.Nikdy ke mě žádný doktor nebyl tak laskavý a už vůbec ne gynekolog.A to nadšení když mi potvrzoval těhotenství takové neměl ani muj vlastní táta...Jsem moc ráda že těhulkování má v péči zrovna on ..

S panem doktorem sem naprosto spokojena,zachranil oba me syny sem mu vdecna ze sem je mohla diky jeho peci odnosit a odrodit,vzdy mi vyjde vstric a jeho mila slova me dokazou vzdy uklidnit za me je to nejlepsi gynekolog na okrese

Velice hodny a vstricny lekar, pratelsky a neni problem mu sve problemy vylicit. U me predchozi gynekolozky jsem si pripadala, jako ze ji me problemy nezajimaji, na vse kdyz uz rekla, tak "hmm" a byla velice neosobni. Pan lekar se mnou diskutuje ohledne mych potizi a zatim mi vzdy pomohl. Vrele doporucuji!

Jsem s panem doktorem velice spokojená,hned na první návštěvě mě křekvapil jeho pěkné chování a přístup,možná je to stará škola,ale pacientky se u něho cítí velice dobře.Mě si převzal od gynekoložky v Praze a nestačil se divit,věřím tomu,že mě pan doktor uzdraví a ve všem pomůže.

děkuji

Vynikající lékař, milý, příjemný, a hlavně pečlivý a důsledný. Za 15 let a 2 děti nemám jedinou výtku. Reaguje okamžitě na každý sebemenší problém.

Pan doktor Langer je lékař profesionál,velice milý,ochotný a hlavně výborný..ujal se mne ve velmi špatném psych.stavu,kdy jsem odešla od p.Podlesného,chodila jsem k němu velice ráda a bez stresů!!i díky němu mám 2 krásné holčičky a kdybych se neodstěhovala, chodím k němu dodnes!!i přes jeho pokročilý věk má pacientkám stále co nabídnout svou laskavou péčí.ultrazvuk u něho samozřejmostí,atd.Mile rád poradí,pomůže,mohu jen a jen doporučit.

Pan doktor Langer je nejlepší... :)

Příjemný,milý.Ikdyž má člověk občas pocit,že jeho metody pokulhávají za dobou,tak ale počet potratu na jeho ordinaci je zanedbatelný.Já jsem tam prožila dvě těhotenství,a na jaký koliv podnět nebo špatný pocit,hned reagoval.Mám dvě krásné děti,ikdyž jedno těh. bylo problematické.

Chodím k panu doktorovi s krátkou přestávkou už 27 let a nemám nejmenší připomínku.Syna před 27 lety mi pomohl odrodit,když si se mnou nevěděl nikdo rady 3 dny.I v dalších dvou těhotenstvích, kdy jsem už nebyla nejmladší, jsem k němu chodila s důvěrou a zatím mě nikdy nezklamal a vždy laskavě poradil.