nám. T. G. Masaryka 796, Poděbrady
Soukromá gynekologická ordinace (mapa)

Dukelská 347, Milovice
Soukromá gynekologická ordinace (mapa)

K panu doktorovi chodím již asi 10 let. Nedávno jsem prodělala zamlklý potrat a protože se mi už delší dobu nezdálo, že pan doktor vše dostatečně ověřuje, tak jsem gynekologa změnila. Nový doktor objevil, že mám na vaječníků cystu a poslal mě ještě na kontrolní UZ do nemocnice. Nález se potrvdil, cysta byla veliká (přes 8 cm) a za 14 dní jsem šla na laparoskopii, kde mi vzali i kus vaječníku.
Nechápu, jak to, že si pan doktor ničeho nevšiml i když mě ultrazvukem kontroloval asi třikrát!
K ženám se chová hezky a je ochotný, jistě také za léta praxe zkušený..ale mám trochu pochybnosti o některých odborných kvalitách a používání nových metod..

Po mích zkušenostech u předešlého gynekologa kde jsem musela div sedět s holým zadkem už v čekárně a fungovalo to tam jak na běžící páse i při objednání hodiny čekání ....Po mém zjištění těhotenství a ostatních recenzí na gynekology v okolí lysé nad Labem jsem se rozhodla pro doktora a nelituji.Nikdy ke mě žádný doktor nebyl tak laskavý a už vůbec ne gynekolog.A to nadšení když mi potvrzoval těhotenství takové neměl ani muj vlastní táta...Jsem moc ráda že těhulkování má v péči zrovna on ..

S panem doktorem sem naprosto spokojena,zachranil oba me syny sem mu vdecna ze sem je mohla diky jeho peci odnosit a odrodit,vzdy mi vyjde vstric a jeho mila slova me dokazou vzdy uklidnit za me je to nejlepsi gynekolog na okrese

Velice hodny a vstricny lekar, pratelsky a neni problem mu sve problemy vylicit. U me predchozi gynekolozky jsem si pripadala, jako ze ji me problemy nezajimaji, na vse kdyz uz rekla, tak "hmm" a byla velice neosobni. Pan lekar se mnou diskutuje ohledne mych potizi a zatim mi vzdy pomohl. Vrele doporucuji!

Jsem s panem doktorem velice spokojená,hned na první návštěvě mě křekvapil jeho pěkné chování a přístup,možná je to stará škola,ale pacientky se u něho cítí velice dobře.Mě si převzal od gynekoložky v Praze a nestačil se divit,věřím tomu,že mě pan doktor uzdraví a ve všem pomůže.

pri svym tehotenstvym nebyla vubec s nim spokojna,protoze poprve byl furt nakouřeni ,po druhe pri kazdou kontrolou sla na ultrazvuk po treti stare vybavena ordinace.A gdy povedala co mne trapi tak von hledal vyresit jednoduche a to vubec nepomohlo ...Totiz nepoznal zapaly močovych cest atd..

děkuji

Vynikající lékař, milý, příjemný, a hlavně pečlivý a důsledný. Za 15 let a 2 děti nemám jedinou výtku. Reaguje okamžitě na každý sebemenší problém.

Pan doktor Langer je lékař profesionál,velice milý,ochotný a hlavně výborný..ujal se mne ve velmi špatném psych.stavu,kdy jsem odešla od p.Podlesného,chodila jsem k němu velice ráda a bez stresů!!i díky němu mám 2 krásné holčičky a kdybych se neodstěhovala, chodím k němu dodnes!!i přes jeho pokročilý věk má pacientkám stále co nabídnout svou laskavou péčí.ultrazvuk u něho samozřejmostí,atd.Mile rád poradí,pomůže,mohu jen a jen doporučit.

Pan doktor Langer je nejlepší... :)