Umístění: jiné místo Plastika vicek

Pan doktor kulhanek,jako plasticky chirurg- nad miru spokojenost, nejlepsi lekar a moc mu dekuji za jeho praci plastiku vicek.

Spálená 14, Praha
MEDICOM Clinic (mapa)

Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha (mapa)

Dr. Kulhánek je špičkový lékař a kapacita ve svém oboru. Všem můžu jen doporučit a za jeho výkony dám klidně i obě ruce do ohně!

2. 10. 2013 Pan doktor mi dělal abdominoplastiku. Sešíval 7cm rozestup svalů na břiše a kýlu. Bříško po 4 těhotenstvích nyní vypadá moc dobře. Je to velmi příjemný a starostlivý lékař s šikovnýma rukama.

Byla jsem u pana doktora na kompletní rhinoplastice a operace dopadla skvěle. Kromě toho, že je velmi šikovný operatér, je navíc i velmi milý a příjemný. Rozhodně musím doporučit!!!

Mohu doporučit!!! Byla jsem u něj na zvětšení prsou na klinice v Radotíně a je báječný! Lidský, pečlivý, cítila jsem se tam skvěle. Strávil se mnou při konzultaci hodně času, byl trpělivý a všechno vysvětlil. Výsledek je parádní. Moc děkuju pane doktore!

Výborný lékař. V Interclinic mi zmenšoval prsa po 3 dětech a výsledek je opravdu vynikající - rozhodně jsem v takový výsledek nedoufala! Je příjemný, vše vysvětlí, velká spokojenost s panem doktorem i klinikou!

Výborný lékař a profesionál, příjemný člověk.

Pan doktor je mistr svého oboru! Podstoupila jsem u něho mamoplastiku a jsem naprosto spokojená!! Výborně odvedená práce, skvělá péče po dobu hospitalizace i poté. Velmi příjemný a lidský přístup k pacientovi. Moc děkuji! Martina

Mam dokonale brisko a to jen diky skvele odvedene praci pana Dr.Kulhanka. Seriozni profesional, vse vysvetlil dokonale a presne vse popsal. Mily,sympaticky i flirtoval a byl moc fajn:-)

Špičkový chirurg, mistr svého oboru! Osobně velmi příjemný, milý.
Velmi jej doporučuji!

příjemný, šikovný

Umístění: jiné místo Plastika vicek

Umístění: INTER CLINIC Praha - Radotín, s r.o. zvětšení prsou

Jsem přesně rok po operaci zvětšení prsou od pana doktora Kulhánka a nemohu vytkout ani jednu věc. Skvělý přístup, zákrok bez potíží a dekolt vypadá krásně a přirozeně.

Umístění: MEDICOM Clinic prsa

Pro mě je nejlepší pan doktor ve svém oboru, velký profesionál, milý, empatický, laskavý - DOPORUČUJI. Vykouzlil mi tak nádherná prsa, která jsou ještě lepší, než byl můj vysněný sen. Perfektně ke mě odhadnuta velikost, max. akorát velké, které v žádném případě nejsou ani trochu přehnané. Také s modelací, jizvy jsou krásně tenoučké a brzo nebudou vidět. Aniž jsem řekla, nebo naznačila ,jaké mám představy, pan doktor to hned poznal - s tím jsem se snad nikdy v životě nesetkala, aby měl někdo tak perfektní odhad. DÁVÁM NEJLEPŠÍ HODNOCENÍ A VELKÉ DOPORUČENÍ. Jsem ted konečně štastná a Vám moc děkuji pane doktore a přeji Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Pokud můžu hodnotit ze své zkušenosti, tak ro mě nejlepší doktor !!!! v dubnu jsem byla na abdominoplastice a výsledek je naprosto perfektní... teď v prosinci na augmentaci - zvětšení prsou a opět skvělý výsledek.... bezva přístup, pan doktor má velké charizma.... jsem velmi spokojena a všem doporučuji...

bohužel nemohu dobře hodnotit. Samotná operace zmenšení prsou ze zdravotních důvodů byla dle mého laického názoru provedena hezky, tvarově pěkně a zmizely ihned problémy s páteří i dýcháním. Ale následná péče, kdy mám prso dva měsíce otevřené, rána hnisá, ale pan doktor mi nedal ani informaci o výsledcích stěru ( nakonec je v ráně zlatý stafylokok) ani nehodlal napsat zprávu obvodní lékařce( Jaká antibiotika na ordinoval je přece důležitá informace) za celou dobu se ani nepokusil změnit postup léčení ( výplach rány stále stejnou dezinfekcí - Betadinou), neyyjádřil se k době léčení, v podstatě se mnou skoro nekomunikoval, mi přišla hrozná. Zprávu i s výsledky mi nakonec napsala jiná lékařka nemocnice Na Františku, kde jsem operaci absolvovala a poté, co jsem včera změnila chirurga ( ujal se mě primář zcela jiného zařizení, který provozuje i soukromou praxi a jsem mu obrovsky vděčná) se mu stav rány vůbec nelíbi. Doktoru Kulhánkovi jsem naprosto přestala věřit a moc se mi ulevilo, že se mohu doléčit jinde.

Vynikající lékař. Jsem velice spokojená s výsledky. Tímto ještě jednou veliké díky!!! Mohu jen doporučit,velice mi pomohl. Dík.

Před 3 měsící jsem byla na augumentaci prsou. I když se vyskytly menší komplikace, pan doktor byl vždy nápomocný, přátelský a hlavně pozitivně naladěný. Velmi charizmatický člověk. Určitě doporučuji.

Výborný lékař a milý člověk.Moc mu děkuji za krásné bříško a velmi milý přístup.Všem pana doktora vřele doporučuji.

17.4.2014 jsem byla v Motole na zmenšení prsou,operaci mi provedl pan dr.Kulhánek.Výsledek je super jsem bez bolestí hlavy a zad a prsa mám menší a pevná.Už při prvním setkání s panem doktorem jsem mu věřila a měla z něho příjemný pocit,takže jsem se nebála vůbec a to mi dělal operaci i když užívám Warfarin po CMP.
Děkuji pane doktore ani netušíte,jak jste mi změnil život.
Helena Zlatová

V Radotíně mi dělal před měsícem zvětšení prsou a je to nádhera! V létě se konečně nebudu muset stydět do plavek :). Byl milý, pozorný a hlavně výsledek je výborný. Navíc to nebylo tolik drahé. Děkuji moc panu doktorovi, děkuji!!!