Sakařova 497, Týn nad Vltavou
Stomatologická ordinace

Umístění: Stomatologická ordinace Zubní implantáty

Skvělý pan doktor, opravdový profesionál. Navíc je velmi milý a empatický. Děkuji za úžasný přístup a za naprosto bezbolestný výkon.

Umístění: Stomatologická ordinace Zubní implantáty

Děkuji MUDr. Konopáskovi za velice profesionální přístup. Je to odborník na svém místě a oproti zubařům v Českých Budějovicích je levnější. Pan doktor mi v horním patře aplikoval 5 implantátů, neboť jsem o své původní zuby přišla z důvodu parodontózy. Byl velice přesný, šetrný a s výsledkem jsem velmi spokojena. Jana Šilhová

jeden z nejlepších

výborný odborník

Navštěvuji ho už mnoho let i s dětmi. Co udělá drží a je precizní, narozdíl od dvou předchozích týnských zubařů, které jsem vyzkoušela.

Je dobrý zubař, ale Ryba je Mudr. Ryba. Na toho nikdo nemá. Mudr. Konopásek je velmi arogantní a drahý.

Pan Konopásek je skutečný lékař!

Je to PAN DOKTOR, velmi odborně zdatný. Bohužel se delší dobu čeká, ale to je asi daň za to, že opravdu umí. Pokud vím, tak ale také ordínuje v sobotu dopoledne, takže hlavně pro dojíždějící je to výhoda.

Paní Marie a paní? anonyme, vy jste snad musely navštívit jiného lékaře... bohužel mám zuby "rodinné", tudíž křehké a vystřídal jsem mnoho dentistů, bohužel. Dr. Konopásek mi dělal celé horní patro nové. Musím uznat, že lepšího zubního lékaře jsem ještě nenavštívil... i proto zřejmě ty delší čekací doby.
A s dětmi pracuji také už přes třicet let, a byl jsem svědkem, jak přestrašené dítě nejen zvládl velmi profesionálně a správně, ale ještě jej stihl během zákroku! naprosto uklidnit, takže odcházelo zcela v pořádku a bez slziček.

Vynikající odborník, nejlepší v Týně. Navíc umí i chirurgii,nabízí i implantáty, stále se odborně vzdělává, výborně zařízená ordinace.