Josef Kašpárek, psychiatr Uherské Hradiště

MUDr. Josef Kašpárek

Uložit

Psychiatr Více

7 názorů

Uložit


Adresa

Psychiatrická ordinace MUDr. Josef Kašpárek s.r.o.
Vodní 13, Uherské Hradiště

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Psychiatrická ordinace MUDr. Josef Kašpárek s.r.o. Jiný

Jsem s jeho léčbou spokojená, chodím k panu doktorovi již léta a vždy mi pomohl a porozuměl mým problémům

M
Ověřený profil
Umístění: Psychiatrická ordinace MUDr. Josef Kašpárek s.r.o. Stres

Lidsky pristup jak pana doktora, tak jeho sestricky, osobne velmi pozitivne hodnotim podrobne vysvetleni vsech souvislosti, proste lekar na pravem miste.

J
Ověřený profil

Arogantní člověk, jehož léčba spíše prohloubila mé problémy, než aby mi pomohla. Každého pacienta zjevně považuje za simulanta či hypochondra a snad ani neví, co je psychická porucha. Vše by řešil jen léčebnou nebo prací. Třešničkou na dortu je extrémně nepříjemná sestřička.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil

Rozhodně nedoporučuji, doteď, když si vzpomenu na mou návštěvu u pana doktora, není mi z toho nejlíp. Byla jsem ve velmi špatném stavu, když jsem šla k němu. Sedl si naproti mě a zeptal se, co mi teda je. Rozpovídala jsem se a jelikož mi opravdu nebylo fajn, tak jsem se rozplakala. Na to mi pak doktor řekl, že své problémy zveličuji, že jsem herečka a nechápe, co tam dělám. Mezitím si odběhl vzít svačinu a začal předemnou jíst. Odmítla jsem s ním komunikovat, nenechala jsem si ani napsat prášky a rychle od něj odešla. Objednala jsem se k Mudr. Hoškové, která, když mě viděla,okamžitě navrhla převoz do nemocnice a nechápala, jak můžu s takovými stavy vůbec přežívat. Dostala jsem silné léky.Podle doktora jsem si vymýšlela?? Opravdu neprofesionální, absolutně arogantní a nepříjemný doktor.Je mi líto těch lidí, co k němu chodí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J

Nejhorší lékař s jakým jsem se setkal. Je to pouze předepisovač léků, arogantní, cynický člověk, při vaši návštěvě si stokrát zívne, nechápu jak člověk který postrádá jakýkoliv cit k člověku může vykonávat tohle povolání. Dokonce je schopný se vašim potížím posmívat a ironizovat je. Nikdy mně nepomohl, naopak.A není to jenom můj názor, bohužel zabírá místo mladým a velmi dobrým psychiatrům. A ta megera co tam měl vám po telefonu dokonce ordinovala snižování a úpravu léků!!!!! Absolutně nedoporučuji!!!!!! Pokud můžete vyhýbejte se jeho"ordinaci" obloukem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Výborný odborník, vstřícný, lidský

Vůbec mi nepomohl, zbytečná ztráta času k němu chodit na sezení. Ta jeho sestra je velmi nepříjemná a komisní, takže jsem tam chodila s odporem kvůli ní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti