jh, odpovím vám tím, co se mi konkrétně stalo. Nezajímalo ho, že jsem čerstvě těhotná s teplotou nad 39° a bolestmi břicha, i když jsem mu to řekla. Jen mi napsal neschopenku do práce. Nevěděla jsem, co dělat, tak jsem šla za svým gynekologem. Nacévkoval mě a zjistil rozsáhlý zánět močáku, který je v těhotenství dost nebezpečný. Co by se, pane jh, stalo, kdybych ke gynekologovi nešla?

Skutečně to není doktor, který má zájem léčit, ale psát neschopenky, aby si udržel pacienty na to je specialista. Chování nedůstojné - nikdy více! Zamyslete se nad vašim l é č e n í m . V žádném případě to není doktor pro nemocné.

Rozhodně nedoporučuji lidem, kteří jsou skutečně nemocní. Doporučuji pouze v případě, pokud zdravý člověkn potřebuje neschopenku. Nemocný, pokud se sám nevyšetří a neurčí si léčbu případně léky, nemá šanci. Napíše cokoli, ale je milý a hodný.

Podprůměrný doktor, který však napíše každému na jeho žádost naprosto cokoliv - recept, neschopenku, doporučení ke specialistovi atd. atd., jen aby byl mezi lidmi oblíbený, a udržel si klientelu, bez ohledu na to, jestli je to pacientovi skutečně prospěšné nebo ne. Chování má bídné, sestru nevyjímaje.

rozhodně nedoporučuji, souhlasím s Foxem, pan doktor napíše kdykoliv téměř cokoliv, případně pošle k odborníkovi, potud v pořádku, ovšem v posledních letech se velice změnil k horšímu, on i sestra arogantní, dokonce jsem se osobně u něj setkala s porušením lékařské etiky, kdy mé zdravotní a osobné problémy "ventiloval" dalším, k mé dceři byl velmi arogantní a zesměšnil a dost zlehčil její zdravotní problém, což jsme konzultovali u lékařské komory, bohužel, k dokázání jsou potřeba svědci a důkazy, což je těžké, když se člověk nachází v ordinaci v sestavě pacient, lékař, sestra. Podporuje hypochondry, na požádání svým oblíbencům ochotně napíše neschopenku. Velmi ráda jsem přešla (a ne sama) k jinému lékaři, nebyl ani schopen a ochoten předat výpis ze zdravotní karty.

F

Velmi neprofesionální lékař. Když víte, co Vám je a co chcete napsat na recept, tak přijďte. Jinak se radši obraťte jinam. Dostat pana doktora na návštěvu k pacientovi domů je velký problém. Sestra drzá a arogantní.