Jolana Presperínová, plicní lékař Liberec

MUDr. Jolana Presperínová

Plicní lékař

Klášterní 117/2, Liberec
Ordborný plicní lékař

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Ordborný plicní lékař Zánět průdušek

Profesionální přístup, příjemné prostředí. Všechny informace jsem získal na jejich webových stránkách www.plicniliberec.cz

Paní doktorka má velmi pěkný přístup k pacientům, žádný problém se jí nezdá malicherný, snaží se pokaždé pomoci. Jsem její pacientkou už hodně roků. Má i velmi příjemnou sestřičku. Tuto paní doktorku hodnotím velmi dobře a každému mohu jen a jen doporučit.

K paní doktorce chodím již dlouhou dobu a jsem maximálně spokojená. Je vždy milá, ochotná a empatická - vždy se mnou hovoří o aktuální situaci a problému a snažíme se ho vyřešit. Sestra je také vždy příjemná. Kdyby bylo takovýchto ochotných lékařů více, bylo by to pozitivní :-)
Ohledně negativního hodnocení níže: Shodou okolností také beru Symbicort a nikdy se mi nestalo, aby mi došel. V prvé řadě proto že o tom pokaždé s paní doktorkou mluvíme a ona mi předepíše lék do zásoby a za druhé -i kdyby se toto nestalo - dávkovač na léku Vás upozorňuje delší dobu předem že dochází. Takže není problém si do ordinace zavolat a lék si nechat napsat. A pokud by mě měl můj ošetřující lékař diagnostikovat dle emailové komunikace, tak to by mě hodně zklamal... I z tohoto důvodu prosím paní doktorku, aby si žádný manažerský kurs nedělala - lékařů bez lidského přístupu s orientací jen na počet bodů a vypsání co nejdražšího léku máme myslím již docela dost! Zůstaňte taková jaká jste.

Velmi příjemná a ochotná. A proti mému předchozímu plicnímu lékaři je i důsledná při vyšetření. Lékařka je také sdílná při hovoru o nemoci a léčbě.

F

Paní doktor je velmi příjemná,spolehlivá,rozhodně rozumí své profesi.Jsem s ní velice spokojen,taktéž s její sestrou a nesouhlasím s tím negativním hodnocením,které někteří lidé na tomto webu zveřejňují.Moje heslo:"Jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá!"Tím myslím,že někteří pacienti dovedou být netaktní,myslí si,že se kolem nich točí svět a ten lékař musí mít přitom pevné nervy.Proto držím palce jak paní doktor tak i její sestře!

Jsem dlouholetý pacient a s péčí paní doktorky jsem velmi spokojen, v našem zdravotnictví se jedná o nadstantartní péči i přístup.

Byl jsem u ní 2x nebo 3x. Nakonec jsem (naštěstí) skončil na alergu s obyčejným astmatem. Pocit z paní doktorky jsem měl hodně dobrý.

Jedna z mých nejlepších lékařů. Jsem ráda, že k paní doktorce mohu chodit.

Výborná paní doktorka, ochotně vše vysvětlí a poradí.

Hned při první návštěvě byla velmi komunikativní. Je opravdu velice přijemná a milá, celkový dojem byl pro mne jako pacienta velice pozitivní. Byla jsem moc spokojená.