porodní asistence
Českosl. armády 1480/49, Lysá nad Labem

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Umístění: porodní asistence Těhotenství, porod, poporodní péče

Paní Johanka je respektujici laskavá empatická porodní asistentka která, mě provázela těhotenstvím, porodem a poporodní péči. Byla jsem s ní velmi spokojená. Je to žena na svém místě. Návštěvy v těhotenství probíhaly u paní Johanky doma v příjemném prostředí. Poporodní péče byla u nás doma. Pokud budu znovu čekat miminko s důvěrou se na paní Johanku zase obrátím.

Umístění: porodní asistence Poporodní péče

Johanka nám velmi pomohla po návratu z porodnice, kdy se u předčasně narozené dcery nedařilo vinou špatných rad zdravotních sester kojení. Už z porodnice jsem jí mohla zavolat a bez její rady bych vůbec laktaci neudržela. Její klidný, laskavý přístup jsme velmi ocenili a bylo to přesně to, co jsme potřebovali. Jen díky ní jsem mohla dceru kojit. Také nám ukázala, jak nosit miminko v šátku, půjčila šátek na vyzkoušení. Bohužel zatím nemám odvahu na porod doma, ale pokud se rozhodnu jinak, určitě bych u sebe chtěla Johanku mít.

Umístění: jiné místo hledání odborné i lidské podpory

Velmi profesionální a lidská porodní asistentka. U všech mých 3 těhotenství i po porodech mi poskytla cenné informace a podporu.

Umístění: porodní asistence

S touoto PA jsem byla velmi spokojená. Byla velmi respektující a citlivá. Přinášela mi informace, které jsem potřebovala, ale nechávala na mne konečná rozhodnutí. V obodbí šestinedělí nám také hodně pomohla s kojením. Vřele doporučuji.

Umístění: porodní asistence mnohá doporučení i zkušenost z osobního setkání

velice pokorná, milá a vstřícná porodní asistentka, která má nekonečnou úctu k ženě, jejímu tělu i pocitům a v neposlední řadě k nenarozenému miminku. její znalosti ohledně klasických i alternativních přístupů v těhotenství a při porodu nádherně doplňovaly pochopení a úcta k procesům přirozeného porodu. celé těhotenství mi byla oporou (faktickou i psychickou) při dělání informovaných rozhodnutí. starala se o mne během celého těhotenství i po porodu a působila jako klidná opora i pro mého partnera. těhotenstvím a péčí po porodu provázela i mou starší dceru a její přístup velmi pozitivně ovlivnil dceřino přijetí nové role staršího sourozence. její péče po porodu mého miminka byla rozhodně nadstandartní, byla mi k dispozici i jako opora při dělání pro mne nelehkých rozhodnutí a to, že nás celou rodinu už dobře znala a pomáhala nám všem bylo rozhodně tím, co tak zásadně změnilo můj prožitek ze šestinedělí oproti tomu prvnímu.

Umístění: porodní asistence těhotenství, porod, poporodní péče

Klidná, empatická a velice profesionální porodní asistentka. Během těhotenství mi dodávala sebedůvěru. Po celou dobu nám poskytovala potřebné informace, naše rozhodnutí nehodnotila. Pokud jsem chtěla slyšet její názor, řekla ho, ovšem nevnucovala. Po porodu jsem velmi ocenila, že potřebná péče dorazí za mnou až domů. Zároveň dokonale připravila veškerou dokumentaci pro matriku i pediatra. Využila bych jejích služeb znovu, takže mohu jen doporučit.

Umístění: porodní asistence předporodní a poporodní péče

empatická, respektující, moudrá a trpělivá porodní asistentka, která těhotné, rodící a porodivší ženy dokáže vždy plně podpořit a dodat sebedůvěru.
jednoduché shrnutí - žena na správném místě.

C
Umístění: jiné místo Zpracování placenty

Paní Johanka je velmi milá, ochotná, svědomitá a empatická. Po porodu mi pomohla se zpracováním placenty a po psychické stránce mi byla velkou oporou. Pokud ještě budu někdy těhotná, rozhodně využiji jejích služeb i v rámci těhotenství a porodu. Mrzí mě, že jsem se o ní dozvěděla az po porodu, který se diky Nymburské porodnici a zejména primáři Kolarikovi, stal noční můrou. Priste se rovnou obrátím pouze na pani Johanku!

Umístění: porodní asistence

Johanku mohu vrele doporucit, je to velmi laskava a trpeliva zena, diky niz prestaly byt kontroly v tehotenstvi stresujici. Poskytla nam nejen potrebne informace a peci, ale byla oporou, na niz bylo mozne se v prubehu tehotenstvi i po porodu s duverou obratit. Dekujeme

Umístění: porodní asistence

Paní Johanku mohu z vlastní zkušenosti jen doporučit. Během těhotenství i po porodu nám poskytovala potřebné informace, ale naše rozhodnutí dále nehodnotila ani neposuzovala. Respektuje člověka jako jedince a nic nevnucuje. Pokud jsem chtěla slyšet její názor, řekla ho, ale nevnucovala své řešení jako jediné správné. Po porodu jsem velmi ocenila luxus toho, že se nikam nemusím kodrcat a potřebná péče dorazí za mnou až domů. Paní Johanka mi velmi pomáhala slovně i prakticky s kojením. Půjčila mi odsávačku a různé doplňky pomáhající k rozeběhu laktace dokud nebylo jasné zdali si mám pořídit tyto pomůcky své vlastní, což ušetří případné zbytečně investované peníze. Paní Johanka také dokonale připravila veškerou dokumentaci pro matriku i pediatra včetně zdravotního průkazu. Kdo očekává od porodoní asistentky diktování toho co by měl dělat by spokojen nebyl, ale ten, kdo bere zodpovědnost do vlastních rukou, bude od Johanky dokonale podpořen jejími znalostmi a péčí.