Joghee Jogendra, praktický lékař Česká Lípa

Praktický lékař

Ústecká 2855, Česká Lípa
Praktický lékař pro dospělé

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Praktický lékař pro dospělé vysoké teploty,nevolnost

Těžké je hodnotit člověka - lékaře ,který spoustu let studoval a teď pomáhá lidem od bolesti a ku zdraví.
Navštívil jsem pana MUDr Jogheeho a musím říci ,že jsem byl velice spokojen jak s jednáním tak s přístupem sestřičky,Nejtěžší práce je s lidmi a natož s nemocnými lidmi - jsou naštvaní ,něco je bolí a myslí si že lékař je Bůh,je tam potřeba také spolupráce i pacienta,lékař se může přetrhnout ,ale pokud pacient nespolupracuje tak je vše k ničemu - to bych asi dodal k záporným hodnocením.Musím sám za sebe říci ,že jsem pana doktora poslouchal a jsem fit - děkuji Vám pane MUDr Joghee.
Vladimír Dvořáček

Chodím k němu možná více jak 25let a nemohu si v nejmenším stěžovat.Vždy je pečlivý, příjemný a hlavně mi vždy pomohl nebo vhodně poradil.Chodí k němu i syn a dcera.Musím pochválit sestřičku,která je také příjemná a ochotná. Jánská

Chodím k panu doktorovi teprve pár roků, ale vždy mi pomohl. Sestřička byla vždy příjemná, jen se někdy bohužel neusmívala, přece jen má hodně práce. Nevýhodou pana doktora je, že sídlí v pečovatelském domě. Čekárna je plná obyvatelů domu a proto se tvoří fronty. K jeho způsobu vyšetřování nemám výtky, ale jednu radu pro všechny, co tu na něj házeli špínu - pokud jdete za lékařem s tím, že máte tuhle chorobu a chcete léky, nedivte se, že vás ani nevyšetří, práci jste udělali za něj, tak co by se zvedal. Pokud přijdete, že máte tyto symptomy a potřebujete pomoc, pan doktor vás odborně vyšetří a pomůže vám. Pokud se chováte arogantně vy k němu, nemůžete od něj očekávat úsměv a nadšení. Dle mého je to férový člověk a já si nemohu na jeho péči stěžovat. Jsem u něj spokojená.

Nejlepší lékař kterého jsem kdy měla,mohu vřele doporučit,není pravda,že vše léčí antibiotiky a také není pravda,že je z Ugandy.Nevím proč odsuzujete skvělého lékaře jen pro barvu pleti.

Nejlepší lékař kterého jsem kdy měla.

Prostě.Jsem spokojen.Michal Červinka

K panu MUDr. Joghee chodím již řadu let a mám k němu velkou důvěru.

Půhoná

Ř

Já mám s tímto lékařem jen samé dobré zkušenosti,vždy mi pomohl a dobře poradil!Je to doktor na svém místě a i sestřičku si vybral dobře!Nikdo se nezavděčí všem.Na rozdíl od některých jiných lékařů,rozumí své práci!!!Je to můj,v pořadí již 3, praktický lékař a teprv tady jsem našel odborníka!

Ochotný a svědomitý lékař.

Já jsem s tímto lékařem spokojen. Navštěvuji ho již dlouhou dobu a nemohu si na nic stěžovat, ani s jeho chováním jsem doposud neměl žádné problémy. Mou diagnózu vždy určil správně popřípadě mě poslal ke specialistovi. Takže naprostá spokojenost. Pochvala patří také sestřičce.