Joghee Jogendra, praktický lékař Česká Lípa

Praktický lékař

Ústecká 2855, Česká Lípa
Praktický lékař pro dospělé

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Tak to by mě zajímalo proč by někdo nemohl mít 3zaměstnání... je to přece každého věc...a zajímalo by mě kde jste takové nepravdivé informace vzal.... a že tady rozhlašujete že se platí i za čekání v čekárně je taky pustá lež. Malý český člověk plný závisti.
I kdyby měl 150tisíc... měl jste se učit líp a mohl ste je mít taky.
Vidíte tak máte jiného doktora a jste spokojený tak proč šíříte pomluvy o placení v čekárně?A jak yb se líbilo vám kdyby tu někdo napsal kolik máte plat a zaměstnání?A nebo že ani to zaměstnání nemáte?...chudáku.
Já si radši zaplatím 30Kč... které se ze zákona platit mají a když jste taková svině ani se nedivim že vám to neodpustil
Dejte si už všichni pokoj a když se vám nelíbí zacházení nebo péče tak přestupte. Tohle enní chování dospělých lidí. Zakomplexovaní závistivý blbci!
Kdyby někdo dal vaše jemno na net a každý by se k němu měl vyjadřovat radši bych to ani nechtěla vidět.

josef kaja: Teda nevim kde jste přišel/přišla (dle příspěvku to nejde poznat,přezdívku máte jak chlap a pak je tam "změnila péči") na to že má 3 zaměstnání, pokud vím má dvě, což je srovnatelné s tím když jiní praktikové dělají služby navíc u rychlé záchranné služby nebo na pohotovosti tak nevím co vám vadí.Mě osobně je jedno kolik má jaký lékař zaměstnání pokud se to negativně neodráží na ordinačních hodinách což se tady neděje. A to s tím vybíráním poplatků za to že sedíte v čekárně si děláte legraci? Všichni lékaři vybírají poplatky za vyšetření což STANOVÍ ZÁKON takže je vybírat musí a stejně se to dějě tady.Tak tu přestaňte laskavě šířit lži.

G

Tak já teda nevím,píší sem lidé,nebo roboti?
Neomylného člověka já jsem teda ještě nepoznala a přiznám se že ani já nejsem neomylná.
A myslím že pan doktor je také člověk .Ono na někoho vrhat špítnu jde docela dobře.Bylo by asi lepší zhodnotin nejdříve sebe samého než něco napíší o druhém .A lidičky ruku na srdce kdo má dnes v této době pořád bezvadnou náladu,tak se nedivte že pan doktor je někdy podrážděnej ono není divu.Já si na pana doktora teda stěžovat nemůžu a to samé platí i o sestřičce.