Ordinace plastické chirurgie
Hlinky 122, Brno

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Musím se přidat k ostatním a paní doktorku jenom a jenom chválit. Máme rovněž syna s jednostranným rozštěpem. Její péče o nás je úžasná. Vždycky se k ní už moc těšíme. Je příjemná a daný problém dobře vysvětlí. Věděla jsem o synově VVV už v těhotenství a nebýt jí, možná bych podstoupila přerušení těhotenství. Ale ona mě přesvědčila, že to není nutné, že se nám narodí zdravé dítě, které bude mít pouze těžší vstup do života a že nám z něho udělá pěkného kluka.

S paní doktorkou jsem se setkala před 8 lety,na plastice u SV.Anny kdy mne trápil problém
s břichem.Jelikož jsem z Ostravy,a zde pro mne neměli pochopení a já jsem dostala kontakt na paní doktorku, která mi zvedla sebevědomí a provedla operaci perfektně,bez komplikací,
a dodnes na ni vzpomínám. Opravdu takových lidí a hlavně odborníků by mělo být víc...

Paní doktorka Vokurková je opravdu výborná lékařka a ne jenom to,je to i skvělý člověk.Znám ji díky svému jednostrannému roštěpu.Jsem moc ráda že jsem ji poznala.Ten to člověk si zaslouží jen somou chválu za to co dělá a s jakým laskyvým přístupem to dělá.Je to až neuvěřitelné.

Paní doktorka, je jeden z nejlepších lékařů, které jsem poznala. Navštěvovala jsem ji a stále ještě navštěvuji kvůli Polandovu syndromu. Citlivý přístup, skvělá komunikace a snaha vyjít vstříc a pomoci si na ní velmi cením. Je to výborná lékařka, takových jen víc.

Mohu také jen doporučit! Je velice příjemná! Přístup k pacientovi je úžasný!

Paní doktorka Vokurkova, je vyborná doktorka i skvely clovek, zaslouzi si jen chvalu :)

Paní doktorku jsem poznala osobně na setkání rodičů rozštěpových dětí s odborníky. O jejich kvalitách profesních i lidských není sebemenších pochyb. Kdyby vzdálenost dojíždění za ní do Brna byla pro mě únosná, neváhala bych ani vteřinu a péči o svého syna s rozštěpem bych svěřila právě jí. Moc mě mrzí, že nás od sebe dělí vzálenost větší než 250km.

Paní doktorka Vokurková se nemůže nic jen chválit. Protože tak skvělou doktorku jsem ještě nepoznala. Máme taky syna s oboustranným kompletním roštěpem rtu, čelisti a patra. A to co paní doktorka pro své pacienty dělá je až neuvěřitelné. Nejen pro malé pacienty, ale i pro rodiče roštěpových dětí. Je to nejen výborná paní doktorka, ale i žena. Prostě člověk na svém místě. A je vidět, že práci kterou dělá dělá s láskou.

I já se přidávám k předchozímu hodnocení paní doktorky Vokurkové. Má v péči naší dceru Kateřinu(celkový rozštěp pusinky) a jsme s ní velice spokojeni jak profesně tak v přístupu k malé i k nám rodičům. Dělá pro nás více nežli je nutné což v dnešní době není běžné. Za což jí mockrát děkuji a obdivuji.

Paní doktorka Vokurková, je výborná lékařka a skvělá žena. Znám ji díky svému synovi, který se narodil s kompletním rozštěpem pusinky a je pacientem paní doktorky. Paní doktorka se o své pacienty nesmírně zajímá a já si jí vážím nejen pro její profesní zručnost, ale i pro ten přístup k pacientům. Zorganizovala už 2. setkání rodičů rozštěpových dětí s odborníky a navíc se angažuje v založení nadačního fondu pro děti s vrozenou vývojovou vadou obličeje.