Ordinace plastické chirurgie
Hlinky 122, Brno

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Je to ten nejlepsi doktor co znam.Dekuji Bohu za ni.

Chci se přidat ke všem,kteří pozitivně hodnotí práci paní doktorky.Věřila jsem na doporučení spokojených pacientů a udělala jsem to nejlepší,co jsem mohla.Preciznost,profesionalita a lidský přístup se kterým se bohužel nesetkáváme často a všude, zvyšuje její prestyž.Patří mezi ty,kterým na výsledcích své práce opravdu záleží.Po náročné plastické operaci břicha a nyní úpravy horních víče, vždy se skvělými výsledky, musím konstatovat,že jsem byla v těch nejlepších rukou!S operacemi jsem velice spokojená.Zvedla jsem si sebevědomí a cítím se skvěle.Po všech stránkách si paní doktorky nesmírně vážím a ráda ji každému doporučím.

Obrovská spokojenost, paní doktorka je vstřícná a milá. Operace provádí velice dobře a v osobním jednání je ochotná a vše podrobně vysvětlí.

Mám udělaná víčka od paní doktorky Vokurkové. Vše mi důkladně vysvětlila a hlavně perfektně odoperovala. S výsledkem jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit.

Paní MUDr. Jitka Vokurková je skutečná kapacita ve svém oboru, proto se také na ni čekají dlouhé objednací lhůty, ona toti mezitím nesedí s nohama na stole, ale je velmi vytížená, a i přesto žádaná. Zvláště zde výše zmíněbou operaci horních i dolních víček očí musím zmínit. Tuto operaci mi "dělala", kdy jsem byla vyhublá na kost, kůže jako papír, k tomu sklony ke keloidním jizvám, prostě špatné předpoklady pro úspěšnou operaci. Po pěti letech jsou účinky stále stejně vynikající, nikdo to na mně ani nikdy nepoznal - nemám ani ty jizvy vidět, a hojení bylo úžasně rychlé. Paní doktorka se nevěnuje jen estetické chirurgii, ale zejména také problémům lidí s vrozenými nebo získanými vadami, a je v tomto oboru nedostižná mnohými operatéry zvučnějších jmen. Je velmi talentovaná.

U paní doktorky Vokurkové jsme prodělala operaci nosu dvakrát, ale výsledek nebyl žádný.
Po první operaci se mi nos začas stáčet na jednu stranu. Nebyl vůbec hezký z přímého pohledu do tváře a měla jsem dost dlouhou špičku nosu (až nepřirozenou), tak jsem si zažádala o opravnou operaci, ale stejně jsem si ji musela celou zaplatit, nikdo nechtěl uznat nějakou "opravnou" operaci !!
Řekla bych, ze při druhé operaci se opět nic nezměnilo, kromě toho, ze jsem měla tampony v nose a probrala jsem se z narkozi...ale výsledek opět žádný, nos vypadal úplně jako po první operaci. Čekala jsem půl roku s nadějí, že se podle slov nakonec nějaký ten výsledek na nose ukáže, jak mi bylo řečeno, ale marné čekání...
Škoda vyhozených desítek tisíc korun...ani odpovědi na můj dopis ohledně nespokojenosti s operací se mi nedostalo...
Přitom na stejné klinice, kde mi byla operace prováděna, se dostalo nejmenovaným celebritám opravných operací bez poplatků.. Hold reklama je reklama.Je mi to dost lito, protože poctivé peníze se nevydělávají snadno a normalnímu člověku to nejaký čas trvá než si peníze našetří. A to nemluvim o psychickém zklamání.

Můj tatínek jezdil léta k paní doktorce Vokurkové na odstraňování bazaliomů, dokud pracovala na plastice na Berkové ul. Byl paní doktorce vděčný za její profesionální a lidský přístup. Měl ji moc rád a nesmírně si jí vážil. Říkal o ní, že je anděl. Její zákroky se zahojily tak, že jizvy byly nepatrné. Od té doby, co z plastiky odešla zůstávaly taťkovi po zákrocích jizvy nejen na obličeji, ale i na duši. Mrzí mně, že jsem paní doktorku nevyhledala a neudělala mu tu největší radost, kterou by měl při setkání s ní. Dnes to již nemohu napravit, neboť tatínek již odešel z tohoto světa.
Chci však vyjádřit poděkování paní doktorce, že svým umem a laskavým přístupem k pacientům vzbuzuje v nich naději, zvyšuje sebevědomí a pomáhá k radostnému životu.
Pacientům přeji více takových lékařů se schopností být lékařem.
Paní doktorce přeji mnoho úspěchů v osobním a profesním životě a samé uzdravené pacienty s očima zářícíma štěstím.

Absolutní jednička v tomto oboru! Operovala nám dceru s rozštěpem a jsme jí vděční nejen za skvělý výsledek, ale hlavně za její velmi vlídný přístup při veškerých konzultacích. Určitě je pracovně hodně vytížená, to ale nemá vliv na její ochotu a laskavost. Je to opravdu profesionál se vším všudy, vždycky se na kontroly u ní těšíme, protože dokáže uklidnit, potěšit a povzbudit. Jsme rádi, že ji máme, pro děti s rozštěpem dělá víc než dost. Rozhodně nejlepší lékař s jakým jsem se kdy setkala. Patří jí náš velký dík!

Přidávám se k velmi pozitivním hodnocením paní doktorky! Nám také operovala syna s roštěpem a jsme v její péči. Odvedla maximálně profesionální výkon a její lidský přístup také nebývá u některých doktorů samozřejmostí. Jsme velmi rádi, že jsme se dostali právě k ní!