Kubelíkova 604, Liberec
Praktický zubní lékař

K pani Vajnarove jsem chodila od 15 let, ted v 27 jsem presla jinam,za 3 měsice jsem nechala za zubare 5500,- a to nejsme u konce, kazy,spatne udelane kanalky atd..Nedoporucuji.

K této lékařce jsem chodil asi 17 let a musím říct, že jsem s ní vůbec nebyl spokojen. nekvalitně plombovala zuby, pod plombama jsem měl kazy, dělala mi korunky, opět nekvalitně, jednou musela opravovat, nedávno se mi korunka ulomila. Asi tři zuby se mi pokoušela nahradit něčím jiným, vydrželo 14 dní. Když jsem přišel na opravu, dostal jsem vynadáno, že mám špatné zuby. Nejhorší je to, že si za všechno nechávala nehorázně platit. Ceny střílela od oka, zpočátku byly částky nižší kolem 500,- kč -700,- kč, později 1000 kč - 1200,- Kč mé manželce si říkala menší částky. za normální návštěvu si účtovala 30,- Kč plus další částku, pokud jsem přišel s bolestí, chtěla 90,- Kč plus další částku. V létě mi došla trpělivost, přešel jsem k jiné zubařce a uplně jiný přístup, jiná práce, nižší ceny a ta když viděla mé zuby, tak se nestačila divit, plnou pusu kazů a to MUDr. Vajnarová říkala že nemám kazy, to samé u manželky, mě navíc předělala korunky, dodělává chybějící zuby a říká, že MUDr. Vajnarová mi zuby a panty uplně zkazila. Jsem rád, že jsem od ní odešel. Ona z lidí jenom bere peníze a nic pořádně neumí a možná nechce udělat.

S paní doktorkou jsme byla velice spokojena. Je milá, ochotná, ma krátké objednací lhůty, do ordinace můžu sebou vzít i malou dcerku, kdo nechodí na pravidelné kontroly vyřadí ho z evidence. Dnes jsme změnila kvúli stěhování zubního lékaře. Na prevenentivní vstupní kontrole mě našel 8 zubních kazů pod plombami, odpadající plomby, šeskrábal plombu a ukázal mi jakou mám díru do zubu.Odštípl se mi kus zubu a dle paní dr to bylo opraveno. Dnes mi bylo sděleno, že toto řešení je provizorní a zub je špatně ošetřen a nedodělán.Já ho již takto mám 4 roky. Na kontroly chodím pravidelně, často i na akutní ošetření, často mě bolí zuby,mám je prý citlové.No, kdo by neměl s tolika zubními kazy že?? A to mě čeká ještě OPG, upřímně se děsím co na něm dr najde za další kazy.

S touto paní doktorkou jsem velice spokojena. Má velmi lidský přístup, kdykoli mám nějaký problém, mohu přijít co nejdřív i bez zdlouhavého objednávání. Vždy mi je vše objasněno a jsou mi navrženy různé možnosti, což u předchozí zubařky vůbec neznám. Opravdu paní zubařku mohu jen doporučit pro její laskavý přístup.