Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U nemocnice 3064, Teplice
Teplicka poliklinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Dovoluji si napsat hodnocení na paní doktorku, i když jsem nebyla nikdy v její ordinaci. Setkala jsem se s ní během dovolené. Potřebovala jsem radu a pomoc. Obojího se mi dostalo. Paní doktorka je za každé situace velmi milá, usměvavá, obětavá, plná empatie a vždy je ochotná pomoci. Mohu to velice dobře posoudit, neboť jsme byly spolu v každodenním kontaktu po dobu téměř tří týdnů.

B

k paní doktorce docházím již 20 let a jsem velmi spokojená. Ona i sestřička vždy milé a usměvavé. Začala jsem u ní skoro ochrnutá a dnes jsem soběstačná a nikdo nevěří že jsem v ID.

P
Ověřený profil

Vynikající lékařka + sestra -děkuji.děkuji,

T
Ověřený profil

Jsem mladý člověk, který už odmala trpí RA, vůbec mě neseznámila už s pokročilou nemocí a její diagnoza typu z hlediska RA je tento případ bezvýznamný mě udivuje. To že se v 18 - ti letech v některých dnech ani nezvednu z postele a mám šílené bolesti je asi bezvýznamné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka je paní doktorka s velkým "D"! Je velice kvalifikovaná lékařka s dlouholetou praxí! Je strašně moc pozorná,empatická a hodná ke svým pacientům! Má velké znalosti ve svém oboru! Přejeme jí dlouhá léta života, hodně štěstí a úspěchu! Rodina Stassyulevich.

tato paní doktorka se o mojí maminku starala přes 20let podotýkám jako o svojí matku a také díky ní se maminka dožila věku 83 let.I když její konečné období trávila jako ochrnutá a ležící a to den po dni v hrozných mukách na LDN mohla jsem kdykoli vše lidsky i odborně s MuDr.Štěpánkovou prodiskutovat.Konec byl pro nás obě osvobozením od utrpení,které stále vidím před očima a nikdy nezmizí .DÍKY PANÍ DOKTORKO ZA VAŠI PÉČI A PŘEJI MNOHO ÚSPĚCHŮ VE VAŠÍ PRÁCI

J

Nejlepší lékařka v oboru revmatologie!!!! Doporučuji všem!!!!

E

velice pečlivá odbornice,velmi mně pomohla,pečlivé vyšetření se zprávou do ruky vždy se všemi výsledky po vyšetření,milá atmosfera,dodržování objednané doby,vřele doporučuji

H

Paní doktorka je moc milá k pacientům a odborník na svém místě. Velice pomohla mé mamince, která se u ní léčila dlouhá léta. Také sestřičku musím pochválit za její přístup k pacientům a laskavost. Děkuji a pacientům vřele doporučuji.

M

V této ordinaci vládne dobrá atmosféra a obě dámy jsou velice sympatické a příjemné. Doporučuji!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti