Ke koupališti 1790/12, Praha 8, Praha
Fyzioterapie pro Vás

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Fyzioterapeutická konzultace • 1 000 Kč +5 Více

Fyzioterapie • od 600 kč

McKenzie - vyšetření a léčba • 1 000 Kč

Prevence problémů pohybového aparátu • 1 000 Kč

Moje ŽIVOTNÍ MISE je LÉČIT sebe, druhé a svůj rod. ONLINE OBJEDNÁNÍ na www.fyzioterapieprovas.cz - děkuji Vám za důvěru. Provádím léčebnou a prevent...

• Bolest ramene
  • Bolest v krku
  • Pooperační stavy

Ukončené školy

• Magisterský program Fyzioterapie na FTVS UK

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

2. a další fyzioterapie 30 minut

Prevence problémů pohybového aparátu

Pánevní dno - metoda 3x3

Vyšetření i léčba

Umístění: Fyzioterapie pro Vás vyšetření pohybového aparátu

Nezdálo se, že by paní doktorku její práce nějak zvlášť bavila. Cvičení, které mi doporučila, nejspíš pomohlo, což je dobré, ale i tak přemýšlím o zrušení příští návštěvy. Tak skvělý pocit jsem z toho neměla a věřím, že existují fyzioterapeuti, s kterými si sednu víc.

Dobrý den, slečno Kosíková,
je naprosto v pořádku, když vnímáte, že potřebujete najít jinou fyzioterapeutku než jsem já. Máte možnost volby. Každý pracuje trochu jinak a zároveň každý/á máme dny, kdy se nám pracuje snadněji a automaticky se usmíváme a kdy se neusmíváme (mluvím za sebe), ale vždy odvádím tu nejlepší práci jakou umím, a proto mám skvělé výsledky.
Termín jen případně zrušte alespoň 24 hod předem, abyste se vyvarovala storno poplatku, o kterém víte, nejlépe termín zrušte mnohem dříve. Předem děkuji.
Rozhodně jste odvážná uvažovat takto veřejně.
Ať naleznete fyzioterapeuta/tku takového/ou, jakou/ého hledáte!
S pozdravem Šerclová

76 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    vstřebávání výpotku lze podpořit cvičením stanoveném Vám na míru a tedy postupným zatěžováním.
    S tejpováním osobní zkušenosti nemám, ani s lymfodrenážemi, ale oboje by Vám mohlo pomoci z rukou odborníků.

• Dobrý den,
    chtěla jsem poprosit o radu, na jakého specialistu se mohu obrátit. Je mi 44 let a mám pocit, že celá moje pravá půlka těla je úplně rozhozená. Už asi 2 měsíce mě divně bolí malíček, jakoby mi na něj spadla cihla, přitom jsem si vědoma, že se nic takového nestalo. Dále mne zlobí loket, mám takovou divnou štiplavou bolest. Pracuji u PC, takže možná z toho, jak mám opřené ruce. Při jízdě na kole je to horor, jak je bolest silná. Dále mám 2x operovaný meniskus, stupeň poškození 3 a trpím šílenými bolestmi. Po delší chůzi vůbec neohnu koleno. Chodím k ortopedovi 2x do roka na injekci do kolene a bylo mi řečeno, že až se nevyspím, půjdu na operaci. A poslední - trápí mě bolest paty a klenby. Zde to není tak hrozné. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, podle mého názoru potřebujete individuální fyzioterapii - vyšetřit bolavé části těla a obdržet na ně potřebnou léčbu, která z pohybového vyšetření vyplyne.
    Přeji uzdravení.

• Bolest ramene