Ke koupališti 1790/12, Praha 8, Praha
Fyzioterapie pro Vás

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Fyzioterapeutická konzultace • 1 000 Kč +5 Více

Fyzioterapie • od 600 kč

McKenzie - vyšetření a léčba • 1 000 Kč

Prevence problémů pohybového aparátu • 1 000 Kč

Moje ŽIVOTNÍ MISE je LÉČIT sebe, druhé a svůj rod. ONLINE OBJEDNÁNÍ na www.fyzioterapieprovas.cz - děkuji Vám za důvěru. Provádím léčebnou a prevent...

• Bolest ramene
  • Bolest v krku
  • Pooperační stavy

Ukončené školy

• Magisterský program Fyzioterapie na FTVS UK

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

2. a další fyzioterapie 30 minut

Prevence problémů pohybového aparátu

Pánevní dno - metoda 3x3

Vyšetření i léčba

Umístění: Fyzioterapie pro Vás

K paní fyzioterapeutce jsem přišla s bolestí způsobenou blokací v hrudníku. Oceňuji, že mě vzala ještě v ten samý den, kdy se jí uvolnil termín. Po popsání mého zdravotního stavu následovalo “vyšetření”, kdy pořádně ani neprohlédla místo, kde jsem měla akutní obtíže. Diagnóza i doporučené cvičení bylo úplně mimo, potřebovala jsem odblokovat hrudník, ale to by na mě musela paní magistra šáhnout, což za celou hodinu neudělala... Věnuje se, jak sama říká, jiným metodám, než jsem z fyzioterapie zvyklá, ale říct si 1000 Kč za hodinu konzultace, řekněme spíše psychoterapie... Ještě v ten den jsem vzhledem k akutnímu stavu musela vyhledat jiné zdravotnické zařízení a zde už byl přistup a postup ošetření a následné léčby úplně jiný!

Mgr. Jitka Šerclová

Slečno Markéto, děkuji za Váš názor.
Postupuji vždy tak, jak aktuálně vidím, že je potřebné a zároveň tak, aby si klienti/tky dokázali řešit / snižovat své obtíže pokud možno sami. Chci, aby se NESTALI ZÁVISLÝMI na mé terapii.
A je naprosto v pořádku, když Vám nevyhovuje můj přístup, vyhovuje jiným. Máte přeci možnost výběru a to je skvělé.
Ať jste v životě šťastná a spokojená!

Je mi 23 let, přišla jsem k paní fyzioterapeutce s bolestí kolene, řekla mi, že je to od zad. V důsledku cvičení se mi koleno nezlepšilo a ještě jsem si kvůli cvikům, které mi dala, poškodila bederní páteř. Rozbolely mě všechny klouby na těle a místo toho, aby mě poslala na vyšetření k lékaři, mi dál dávala nesmyslné cviky. Později mi byla diagnostikována borelioza v pokročilém stadiu, po léčbě většina problémů ustala, ovšem následky nevhodného cvičení s touto fyzioterapeutkou si nesu stále.

Mgr. Jitka Šerclová

Dobrý den, slečno Sabino, děkuji za Váš názor. Doposud do mé ordinace přišla pouze jedna Sabina, a to dne 20.12.2013. Přišla s bolestí bederní páteře vpravo, která se jí šířila do pravé kyčle, o koleni se nezmiňovala jen o bolavém pravém rameni. Sabině jsem opravdu doporučila na doma cvičení na bederní páteř - již v ordinaci se jí díky němu se zlepšila pohyblivost její bolestivé kyčle i bederní páteře. Doporučila jsem termín kontroly, ona že si v lednu zavolá a objedná se telefonicky. Bohužel na kontrolu do dnešního nepřišla.
Pokud příčina bolestí není v pohybovém aparátu, jako tomu je u boreliózy, tak doporučené cvičení neovlivňuje bolesti daného pacienta. To si ovšem lze ověřit na kontrole, na kterou jste bohužel nepřišla.
Pokud bolesti nelze žádným cvičením ovlivnit, doporučuji samozřejmě návštěvu lékaře pro zjištění příčiny obtíží.
Je-li příčina bolesti ať už kolene nebo kyčle v zablokované bederní páteři, tak v důsledku jejího zmenšování se bolest z kolene nebo kyčle do bederní páteře přesouvá a ta zpočátku bolí hodně a s přibývajícím cvičením bolesti i tam mizí. Přesun bolesti z končetiny do páteře je spolehlivým a vědecky podloženým ukazatelem, že si daný jedinec může své bolesti velmi rychle odstranit s pomocí cvičení a doporučovaného vzpřímeného držení těla.

76 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    vstřebávání výpotku lze podpořit cvičením stanoveném Vám na míru a tedy postupným zatěžováním.
    S tejpováním osobní zkušenosti nemám, ani s lymfodrenážemi, ale oboje by Vám mohlo pomoci z rukou odborníků.

• Dobrý den,
    chtěla jsem poprosit o radu, na jakého specialistu se mohu obrátit. Je mi 44 let a mám pocit, že celá moje pravá půlka těla je úplně rozhozená. Už asi 2 měsíce mě divně bolí malíček, jakoby mi na něj spadla cihla, přitom jsem si vědoma, že se nic takového nestalo. Dále mne zlobí loket, mám takovou divnou štiplavou bolest. Pracuji u PC, takže možná z toho, jak mám opřené ruce. Při jízdě na kole je to horor, jak je bolest silná. Dále mám 2x operovaný meniskus, stupeň poškození 3 a trpím šílenými bolestmi. Po delší chůzi vůbec neohnu koleno. Chodím k ortopedovi 2x do roka na injekci do kolene a bylo mi řečeno, že až se nevyspím, půjdu na operaci. A poslední - trápí mě bolest paty a klenby. Zde to není tak hrozné. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, podle mého názoru potřebujete individuální fyzioterapii - vyšetřit bolavé části těla a obdržet na ně potřebnou léčbu, která z pohybového vyšetření vyplyne.
    Přeji uzdravení.

• Bolest ramene