Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň
FN Plzeň - Psychiatrická klinika

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: FN Plzeň - Psychiatrická klinika PWS , středně těžké mentální postižení a autismus

Chodila jsem k p.doktorce dlouho,ale bohužel jsme museli hledat nového lékaře, když p.doktorka se přestěhovala do Rokycan a naše pojišťovna ji dospělé nehradí návštěvy ????.Moc je milá a ochotná,rádi vzpomínáme.

Paní doktorka je ten nejlepší a nejvstřícnější psychiatr široko daleko. A děkujeme za každou návštěvu v její ordinaci. A za pomoc , kterou nám a dětem poskytuje. Ti , kteří mají nějaké výhrady k paní doktorce, tak at tam nelezou a nepíšou priblblé komentáře. Lékař neni bůh , hlavne každy musi chtít sám a ne čekat na zázraky . JEN MOHU DOPORUČIT !!!!!!

Paní doktorku mohu jen doporučit,mě i mé dceři velice pomohla,i když je to už nějaký ten rok zpátky, vždy si udělala čas,a já mohu jen moc poděkovat že mi zachránila dceru před smrtí a pomohla v moc těžkých chvílích které jsme musely projít.Tak že Paní doktorko mnohokrát děkuji za dceru Denisu i za sebe.

Paní doktorka vynikající, již mnoho let k ní chodím s dítětem s autismem a v posledním roce i s druhým dítětem s psychickými potížemi. Pokud bych měla někoho doporučit tak právě paní doktorku Rumlovou. Vždy si vás vyslechne a snaží se pomoci. Chápu, že ne každý se mnou musí samozřejmě souhlasit, ale za nás i za spoustu dalších pacientů co se u paní doktorky léčí, s kterými jsem kdy mluvila bych dala paní doktorce velkou pochvalu.