MUDr.

Oční lékař

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Lékařka Oční kliniky OFTEX a Očního centra Chrudim a Hlinsko. Specializuji se na všeobecnou a refrakční oftalmologii.Jsem členkou České oftalmologické společnosti ČLS JEP. Více

• nemám titul

Děkuji za částečnou odpověď. Ano, nosím brýle, ráno si kapu oční slzy Ocutein Lutein brilant 1 kapka každé oko,čočky nenosím,nezranila jsem se, jsem v SD, 73 let,na levé oko jsem se před 8 lety léčila -tromboza sítnice, beru léky na revm.ardtritidu i osteoporózu ,kolísající KT, hormon Euthyrox 100,některé… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Jitka Pidrmanová

Dobrý den, pravděpodobnou příčinou občasného píchání ve Vašem oku bude porucha /nestabilita/ slzného filmu. Doporučuji dočasně zvýšit kapání umělých slz na 3x denně a až potíže vymizí, kapat zase jen… Více

• nemám titul

Dobrý den. Již druhý den mne píchá v pravém oku. Prosím, co to znamená? Děkuji za odpověď. Blažena

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Jitka Pidrmanová

Dobrý den paní Blaženo, možností je opravdu nepřeberné množství. Drobný úraz, porucha slzného filmu - tzv. suché oko, různé záněty spojivek, poškození povrchu oka kontaktní čočkou atd. atd. Zkuste mi… Více

Adresy

Rokycanova 2798
    530 02 Pardubice, pardubický

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta Více

Štěrbinová lampa

Kavánova 422
    539 01 Hlinsko, pardubický

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Lékařka Oční kliniky OFTEX a Očního centra Chrudim a Hlinsko. Specializuji se na všeobecnou a refrakční oftalmologii.Jsem členkou České oftalmologické společnosti ČLS JEP.

• oftalmologie