Lékařka, jenž se o problematiku nemoci zajímá skutečně do hloubky. Antibiotika se tu nerozdávají jako bonbony a přístup k pacientovi je skutečně profesionální.

Lékařka bez jakékoli empatie, při většině návštěv působyla nervozním až nevrlým dojmem. To že si pacient nejde k lékaři jen pro léky ale i pro podpru a radu, tato "dáma" nikdy nepochopí. Slova jako "nedivte se když jste tak tlustej..." by z úst lékaře asi vypadnout neměla (dá se sdělit i slušnější formou). Její odpornost nemám jako laik jak hodnotit, ale přístup k pacientovi jsem horší nezažil! :(

Velmi dobrá. Komunikace bez problémů, akceptuje i nápad z mé strany. Jsem ráda, že ji mám.

Paní doktorka Horníková je naprosto báječná.Zaregistrovala se u ní i má dcera,kterou dlouhou dobu trápily problémy s motáním hlavy, třesem,rozmazaným viděním a celkovou slabostí.Ochotně jí udělala všechny vyšetření,takže už jsme trochu v obraze.Vždy se snaží s maximální trpělivostí vše vysvětlit a nic nepodcení.Moc díky a všem vřele doporučuji.

S paní Doktorkou jsem velice spokojen - je velmi důkladná, pružná, vstřícná, dovede poradit. Navíc má sympatický lidský přístup, je usměvavá a optimistická. Mimo jiné mi nalezla a vyléčila nemoc, o které jsem neměl vůbec ponětí, že existuje a které by si zřejmě ani většina lékařů nevšimla. Vřele doporučuji !!

Jsem maximálně spokojena, veli a vřele doporučuji!!!!!! :-D Paní doktorka je důkladná a pozorná a to vše s úsměvem. To se dnes moc nevidí. Bohužel.

Je moc Sympatická mladá lékařka s lidským přístupem, ale jen paní sestřička není v dobré náladě

Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná, důkladná, vstřícná, otevřená - vždy mi byla maximálně nápomocná, pěkně si i zavtipkujeme, jako třeba teď nedávno o hubnutí ze strtesu před zkouškami, ale přece mi nechala krev zkontrolovat úplně na všechno, co kdyby to náhodou nebylo stresem. Nikdy jsem k ní nebyla objednaná, ale také jsem nikdy nemusela čekat víc než hodinu, většinou jdu na řadu během 15 minut. Jen paní sestřička není vždy zrovna v dobré náladě, což dokáže dát pacientům pěkně najevo nepříjemnou úsečností a boucháním dveřmi, ale zas jí s paní doktorkou pěkně ladí jméno, takže promíjí se. (Horníková - Dolejší)

velmi ochotný a vstřícný lékař

Byl hodný a rychlý, i sestřička byla velmi pozorná.