Oční ordinace
Na Dolinách 16/826,Praha 4-Podolí, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka je velmi milá a pečlivá. Léčila jsem se u ní již 2x se zánětem duhovky. Preciznost a lidskost. Sestřička také velmi příjemná. Díky paní doktorce jsme rozjeli sérii vyšetření k vyloučení autoimunitního onemocnění. Prozatím se nic nepotvrdilo. Zánět doléčen bez následků, ale velmi oceňuji její přístup a to, že nic nezanedbá a jde po původu nemoci a neřeší jen následek. Velmi doporučuji!

Jednoznačně doporučuji! Na oční normálně nechodím a hledala jsem pouze pomoc při zánětu spojivek. Sestřička velmi příjemná a paní doktorka mě bez sebemenšího zaváhání ochotně přijala a vyšetřila, přestože jsem se předem nijak neobjednávala. Navíc bez žádného velkého čekání. Předepsala mi léky a objednala mě následně na kontrolu. Zánět úspěšně vyléčen. Na závěr paní doktorka ještě neváhala poznamenat, že až budu potřebovat, ať se na ni neváhám znovu obrátit. Zacházení a komunikace s pacientem na jedničku, což se v dnešní době bohužel vidí zřídkakdy .

Pani doktorka i sestřička jsou velmi milé,pani doktorka je pečlivá,vše podrobně vysvětlí,s péčí jsem velice spokojena,proto vřele doporučuji!

Dnes jsem poprvé navštívila paní doktorku, potřebovala jsem akutně řešit problém kdy mi kvůli viróze tekla rýma i z očí, měla jsem je celé rudé a bolely. Nebyla jsem sice objednaná, tak jsem si trochu počkala, i tak se mi paní doktorka i sestřička omlouvali za čekání, což ani nemusely. Celkově byla paní doktorka moc milá, chápavá a příjemná. Myslím, že je i zároveň šikovná profesionálka. Pokud budu opět něco potřebat ohledně očí, vím určitě kam se obrátit.

Velmi dobrá a příjemná doktorka

Vynikající lékařka se zkušenostmi z oboru. Její přístup k pacientům je takový, jaký pacient od lékaře očekává - věnuje mu dostatek času, nesnaží se z pacienta dělat jen číslo v kartotéce. Také přístrojové vybavení její ordinace je relativně špičkové. Hledáte-li v Praze očaře, který Vám nejen "padne do oka", ale opravdu Vám pomůže, obraťte se na ni.

Příjemná doktorka i sestra, perfektně a účelně vybavená ordinace a kompetní služba pro oči.

super doktorka
všem vřele doporučuji