Sadová 528, Klášterec nad Ohří
Ord. lékaře specialisty - oční

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Petr Mašek s paní doktorkou Marschovou jsem velice spokojen,je milá a přívětivá,každý zákrok který mi udělala byl vždy nadmíru účinný.Z mojí stránky můžu jen říct,že mi moc pomohla a rád ji navštěvuji

Vrásky mezi očima a kolem úst. Paní doktorka i její asistence byly obě velmi příjemné, výsledný efekt mne příjemně překvapil. Rychlá objednací lhůta, parkování před domem.

Operace horních víček. Spokojenost, rychlé, pečlivé a milý přístup.
doporučuji.

Je pravda, že objednání na oční je tragické. Šlo SICE "jen" o odstranění "květáku" z víčka pravého oka (bradavice, která zasahovala do vidění) , tak to panÍ LÉKAŘKA odstranila takřka bezbolestně a tak, že není poznat, že by tam někdy něco bylo. Odstranění jsem se trochu bál, ale vlídným sympatickým přístupem šlo vše hladce a profesně velmi kvalitně . Děkuji za fakt dobrý výkon - Petr Růženec 3.3.2014

Skvělé zařízení s příjemným personálem. Po perfektně provedené plastice očních víček vysoce hodnotím velice profesionální a současně empatický přístup paní doktorky a ještě jednou jí touto cestou děkuji.

Ela Vicherková
25.07.2013

Po té co mi v Kadani předepsali na šedý zákal brýle, jsem byl příjemně překvapen profesionálním přístupem paní doktorky, která mě i operovala. Doporučuji

Chodíme k paní doktorce s dětmi a jsme spokojeni. Nečeká se dlouho (což je s dětmi výhoda) a paní doktorka je na ně hodná.

:D Je prostě skvělá,hodná ............. SUPER !!!

Paní doktorka je z mého pohledu jednou z nejlepších. Bohužel velice zaneprázdněná, což svědčí o jejích kvalitách. Chirurgické plastiky jsou velice pečlivé. Nemám si na co stěžovat. S negativní názory krajně nesouhlasím.

Byla jsem na doporučení kamarádky na plastické operaci horních i spodních víček. Paní doktorka je velice příjemná, vše vysvětlí. Je pravdou,že objednací lhůty jsou dlouhé, ale je to právě tím, že jejích služeb vyhledává hodně pacientů a to také o něčem svědčí!