Sadová 528, Klášterec nad Ohří
Ord. lékaře specialisty - oční

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Já bohužel musím přidat negativní hodnocení. Mého manžela s okem jak tenisák nevzala, přitom jako akutní by tak měla učinit a to měla ještě 1 1/2 h před zavírací dobou. Stacilo kouknout napsat recept a za 10 minut bychom byli venku. No museli jsme tedy do Kadaně na pohotovost ( já musela odejít z práce, abych manžela odvezla) Doktorka se ptala, proč nešel k doktorce, po zjištění že tam byl a nevzala ho, kroutila hlavou a hned věděla která doktorka to byla. Možná je dobrá na oční víčka, vrásky apod. A to nejspíš z důvodu, že za to má peníze. Ale jinak je ( zkušenost i s mým malým 5 synem!!) nepříjemná, arogantní, namyšlená, k dětem vůbec žádný vztah nemá. A když něco chcete vědět, tak se musíte doprošovat, aby vám alespoň arogantně odpověděla! Asi je opravdu velmi těžké na jednoduchou otázku, zda jednou se tato synova vada dá operovat!! Lidí nespokojených je opravdu hodně. Jezdíme do Ostrova a neskutečně milý přístup! Jo jinak je velmi milá ta mladá Optometristka, která tam je.

Ani mi jsme nebyli spokojeni s přístupem p. doktorky jak ke mojí osobě tak k mé dceři, které byli 3 měsíce, nepříjemná paní prostě hrůza, včera jsme byli v motole u pana primáře Milana Odehnala a jsme max spokojeni.

Po mé zkušenosti, kterou mám s paní Marschovou vůbec nechápu, že může stále provozovat svou činnost.V prosinci 2011 jsem jí se svým 3 měsíčním synem navštívila, protože malý nereagoval na ukazované předměty. Přístup paní Marschové byl čistě neprofesionální. Z jejího chování bylo zřejmé, že děti vůbec nemusí a neví jak k nim při vyšetření přistupovat. Po 5 minutách, které věnovala mému synovi mi hrubě oznámila, aniž by se na mě podívala, že mé dítě nikdy nebude vidět, že nemá oční nerv. "Hlavně se mi tady nezačněte hroutit" byly její slova, když jsem na tuto diagnozu reagovala, že to není možné, že dítě určitě něco vidět musí. Dál se se mnou vůbec nebavila a po 10 minutách jsem byla už pryč z její ordinace. Nikomu bych, nebudu jí nazývat doktorkou, paní M. nedoporučila.Můj syn totiž VIDÍ a oční nerv? Ten má úplně v pořádku.

Moc děkuji za ochotu lekařu. Pokud mate mít do 12:00 a ve ctvrt na 11 mi řekne sestřička že pani doktorka je už na odchodu. A tu šponu s oka tam můžu mít klidně ještě den proč ne ..vždyt pani doktorka je přece n odchodu. !!!!! NEPOCHOPIM

Právě jsem byl odbyt sestrou této lékařky, která přesto že má ordinační hodiny do 12,00, mně s cizím tělískem v oku vrazila do ruky letáček na oční kapky s tím že paní doktorka již odchází a pokud to nepřestane mám přijít v pondělí a nebo si zajet do Kadaně. To bylo v 10,35.Příkladný přístup.

Tak já bohužel nemám vůbec kladné hodnocení na tuto paní doktorku. Nemilý přístup k dětem!! Neřekne nic, poud to z ní nemačkáte, nerada k ní chodím a znám takových lidí hodně..