Ord. lékaře specialisty - oční
Sadová 528, Klášterec nad Ohří

Umístění: Poliklinika Chomutov Jiný

Jsem velmi spokojená, oční víčka jsou velmi pěkně a souměrně upravená. Hojení probíhá v pořádku. Po necelém týdnu jsem zpět v práci. Paráda! Přístup paní doktorky i ostatního personálu nadstandardní. Všechny dotazy zodpovězené k maximální spokojenosti.

Já bohužel musím přidat negativní hodnocení. Mého manžela s okem jak tenisák nevzala, přitom jako akutní by tak měla učinit a to měla ještě 1 1/2 h před zavírací dobou. Stacilo kouknout napsat recept a za 10 minut bychom byli venku. No museli jsme tedy do Kadaně na pohotovost ( já musela odejít z práce, abych manžela odvezla) Doktorka se ptala, proč nešel k doktorce, po zjištění že tam byl a nevzala ho, kroutila hlavou a hned věděla která doktorka to byla. Možná je dobrá na oční víčka, vrásky apod. A to nejspíš z důvodu, že za to má peníze. Ale jinak je ( zkušenost i s mým malým 5 synem!!) nepříjemná, arogantní, namyšlená, k dětem vůbec žádný vztah nemá. A když něco chcete vědět, tak se musíte doprošovat, aby vám alespoň arogantně odpověděla! Asi je opravdu velmi těžké na jednoduchou otázku, zda jednou se tato synova vada dá operovat!! Lidí nespokojených je opravdu hodně. Jezdíme do Ostrova a neskutečně milý přístup! Jo jinak je velmi milá ta mladá Optometristka, která tam je.

Petr Mašek s paní doktorkou Marschovou jsem velice spokojen,je milá a přívětivá,každý zákrok který mi udělala byl vždy nadmíru účinný.Z mojí stránky můžu jen říct,že mi moc pomohla a rád ji navštěvuji

Vrásky mezi očima a kolem úst. Paní doktorka i její asistence byly obě velmi příjemné, výsledný efekt mne příjemně překvapil. Rychlá objednací lhůta, parkování před domem.

Operace horních víček. Spokojenost, rychlé, pečlivé a milý přístup.
doporučuji.

Je pravda, že objednání na oční je tragické. Šlo SICE "jen" o odstranění "květáku" z víčka pravého oka (bradavice, která zasahovala do vidění) , tak to panÍ LÉKAŘKA odstranila takřka bezbolestně a tak, že není poznat, že by tam někdy něco bylo. Odstranění jsem se trochu bál, ale vlídným sympatickým přístupem šlo vše hladce a profesně velmi kvalitně . Děkuji za fakt dobrý výkon - Petr Růženec 3.3.2014

Skvělé zařízení s příjemným personálem. Po perfektně provedené plastice očních víček vysoce hodnotím velice profesionální a současně empatický přístup paní doktorky a ještě jednou jí touto cestou děkuji.

Ela Vicherková
25.07.2013

Po té co mi v Kadani předepsali na šedý zákal brýle, jsem byl příjemně překvapen profesionálním přístupem paní doktorky, která mě i operovala. Doporučuji

Chodíme k paní doktorce s dětmi a jsme spokojeni. Nečeká se dlouho (což je s dětmi výhoda) a paní doktorka je na ně hodná.

Ani mi jsme nebyli spokojeni s přístupem p. doktorky jak ke mojí osobě tak k mé dceři, které byli 3 měsíce, nepříjemná paní prostě hrůza, včera jsme byli v motole u pana primáře Milana Odehnala a jsme max spokojeni.