Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
22 názorů

P
Ověřeny pacient

Děkuji za 20 let péče o mé děti. To, že jsme jí potkali, považuji za to nejšťastnější co mohlo nás jako rodiče a naše děti potkat. Děkuji a smekám


I
Ověřeny pacient

Vynikající paní doktorka a se setřičkou nejlepší tým, který jsme zažily. Škoda jen, že odcházejí obě do penze, ale samozřejmě si to zaslouží, aby se také mohly věnovat svým vnoučátkům. Hodně zdraví do dalších let


Ověřeny pacient

Paní doktorka je vynikající, pečlivá, diagnóza je vždy stoprocentní, stále se vzdělává, takže pozná i tzv. "běžné dětské nemoci", které nepoznají ani na pohotovosti. Je na ní naprosté spolehnutí a práce jí jde od ruky, takže se nestalo, že bychom neúměrně dlouho čekali. Se svou sestřičkou tvoří naprosto profesionální dvojici. Se svými dětmi k ní chodím již dvanáct let.


Pečlivá, důvěryhodná, příjemná. Vždy když jsem trochu pochybovala, tak se její názor nakonec potvrdil. Mohu jen doporučit.


Velmi výborná doktorka, bohaté zkušenosti, nadhled a navíc příjemná. Více takových.


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodila moje sestřenice jako malá a už tenkrát měla problémy s páteří, na dotaz, jestli s tím má něco dělat dostala zápornou odpověď. Teď je jí dvacet, má skoliózu, špatně narostlý palec u nohy, velmi ploché nohy a hrudní koš doslova "vystrčený" dopředu. Musí začít chodit na rehabilitace a injekce, jinak bude mít celoživotní následky... Což má prakticky už teď. Tak nevím, kde soudružka Macharová udělala chybu ?


Ověřeny pacient

Velmi rozumná a zároveň pečlivá paní doktroka. Antibiotika nedává zbytečně, má sportovní přístup a nikdy nic nezanedbá. Znám ji přes osmnáct let, chodím k ní se třemi syny a máme v ní absolutní důvěru.


výborná paní doktorka, profesionál a dobrý člověk


K paní doktorce Macharové dojíždíme i po přestěhování, stojí za to!!! Nikdy se nestalo, že by se zmýlila v diagnóze, rovněž její prognózy a doporučení byly vždy stoprocentní. Je milé, že má k sobě navíc i ochotnou a hodnou sestru.


U paní doktorky Macharové mám syna 9 let a oba máme ve všech směrech jen ty nejlepší zkušenosti. Nikdy se nestalo, že by syn šel do její ordinace byť se sebemenším strachem či obavami, jeho vztah k paní doktorce je naplněn naprostou důvěrou a přátelskou atmosférou. Její práce i přístupu si velmi vážím, stejně tak jako sestřičky paní Korostenské. Za vše oběma moc děkuji. Lucie F.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti