Mgr.

Jitka Laliková Šerclová

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

21 názorů +přidat

Objednat se 28 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

MÝM CÍLEM je NALÉZT příčinu problémů pohybového aparátu, NAUČIT pacienta porozumět svým obtížím, NAUČIT ho, jak se může LÉČIT SÁM a jak lze PŘEDCHÁZET RECIDIVÁM. English version follows… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Fyzioterapie pro Vás

Ke koupališti 1790/12, Praha 8
    182 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost

Fyzioterapie od 500 kč
    2. a další fyzioterapie 50 minut 800 Kč
    Fyzioterapie / rehabilitace sportovců od 500 kč
    Prevence problémů pohybového aparátu 800 Kč
    Poúrazová fyzioterapie včetně sportovních poranění

Hodnocení pacientů

• S
    Umístění: Fyzioterapie pro VásSlužby: vyšetření pohybového aparátu

Paní doktorka se soustředěně věnovala mému mimořádnému případu bolesti zad a stanovení rehabilitačnímu postupu. Děkuji Stehlíková Jaroslava

Jitka Laliková Šerclová2018-05-09

Paní Stehlíková,
    moc Vám děkuji!

• M
    Umístění: Fyzioterapie pro VásSlužby: vyšetření pohybového aparátu

Paní Jitka je velmi příjemná, věnuje se vám v domluvený čas. Odborník ve svém oboru, zbavila mě letitých obtíží s krční páteří. Ještě k ní docházím, s každou návštěvou, s každým dalším cvičením cítím velké zlepšení. Určitě nebudu v budoucnu hledat nikoho jiného a ráda ji doporučím i svým přátelům.

Jitka Laliková Šerclová2018-03-14

Moc děkuji za hodnocení a mé doporučení. Jsem moc ráda, že se zlepšujete.
    S pozdravem

• A
    Umístění: Fyzioterapie pro VásSlužby: fyzioterapeutická konzultace

Velmi profesionální přístup v tom nejlepším slova smyslu. Po dvou návštěvách se mé obtíže zmenšilo více než o polovinu. Vřele doporučuji.

Jitka Laliková Šerclová2018-01-30

Moc děkuji !!!

• P
    Umístění: Fyzioterapie pro Vás

Paní magistru mohu každému jen doporučit. S bolestmi krční páteře jsem se potýkal delší dobu, absolvoval jsem celkem tři rehabilitace předepsané neurologem, užívání předepsaných léků bez pozitivních výsledků, stejně jako rehabilitace. Výsledkem bylo, že bolesti mě připravily o mou velkou zálibu kterou je cyklistika, kdy jsem při jízdě pociťoval bolesti od krku až do rukou o problémech při sezení v zaměstnání u počítače ani nemluvím. V dubnu letošního roku jsem navštívil paní magistru, která se mnou pracovala do října. Jednoduchá, ale účinná cvičení, které se během času upravovala, praktické a užitečné rady, jak se zbavit různých zlozvyků při sedu, ve stoje a při běžném životě byla samozřejmostí. Individuální přístup, cviky a rady „na míru“ byly ze strany paní magistry samozřejmostí, stejně jako dodržení doby sjednané návštěvy. Díky tomu jsem letos mohl najet na kole od poloviny dubna 5500 kilometrů. Chci Vám paní magistro moc poděkovat za Vaší péči, pokud bych nějaké obdobné potíže měl v budoucnu, určitě vím, kam bych s nimi zašel. Jediné co mě mrzí je to, že jsem k Vám nepřišel o rok, možná dva dříve, mohl jsem si ušetřit mnoho času a chvil v bolestech a přemýšlení o tom, jestli si ještě na kolo vůbec někdy sednu.

Jitka Laliková Šerclová2017-10-16

Moc Vám děkuji, pane Petře, za hodnocení mé práce. Ať se Vám na kole nadále dobře jezdí!

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Fyzioterapie pro VásSlužby: mckenzie = Mechanická Diagnostika a Terapie (MDT)

Po prvni návštěvě okamžitá úleva, doma cvičim jednoduché a hlavně účinné cviky. Jediné, čeho jsem při návštěvě litovala bylo to, že jsem nepřišla dřív... Doporučuji.

Jitka Laliková Šerclová2017-08-28

Moc děkuji!

• H
    Umístění: Fyzioterapie pro VásSlužby: Běžný termín

Výborná fyzioterapeutka. Navštěvuji ji již dlouho. Je prvním odborníkem, který mé problémy se zády vyřešil dlouhodobě. Nyní se vracím spíše již jen nárazově, protože si díky jejím cvikům často pomůžu sama. Je také ochotná probrat problémy po telefonu, pokud není možné rychlé objednání, což je moc fajn. Díky za vše, Jitko, a ať se i nadále daří :). Hanka

Jitka Laliková Šerclová2017-07-31

Dobrý den, Hanko,
    moc děkuji! Jsem ráda, že jste s mým přístupem spokojená a že si tak dokážete pomoci od obtíží sama. To je vždy mým cílem, aby si klienti/tky dokázali pomoci sami :-).
    Hezký den.

• O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Mgr. Lalíková je velice příjemná a milá specialistka. Věnovala se mi s veškerou péčí a odborností. Byl jsem v ordinaci poprvé. V návštěvách budu nadále pokračovat. Mám problém se zády a paní Jitka je první z lékařů, která mi vše pečlivě vysvětlila. Děkuji. Otto Pospíšil

Jitka Laliková Šerclová2017-04-25

Moc děkuji, pane Pospíšile.

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Celý svůj život jsem chodila ohnutá, na židli jsem seděla zhroucená, až to záda nevydržela a zablokovala se. Paní Šerclová mě prohlédla a naordinovala mi cvičení přesně podle toho, ve kterých polohách mě záda nejvíce bolela. Všechno mi pořádně vysvětlila a cviky jsme spolu procvičily. Při každé další schůzce jsem viděla, že záda jsou lepší a lepší. Paní Šerclová mě vždy trpělivě vyslechla, podívala se jak cvičím a cviky modifikovala podle toho, co ještě bylo potřeba rozhýbat. Vysvětlila mi, jaké správné pohybové stereotypy bych měla mít a zodpověděla všechny moje všetečné dotazy na toto téma se snahou, abych vše opravdu pochopila. Paní Šerclová je profesionální, trpělivá a milá a já jsem s ní byla moc spokojená.

Jitka Laliková Šerclová2017-02-08

Moc děkuji za zpětnou vazbu, slečno Veroniko.

• Jsem moc spokojena. Cviky mi od bolesti pomahaji. Take velmi ocenuji, ze nemusim cekat, do ordinace jdu vzdy v dobu, na kterou jsem objednana. Zaroven jsem rada, ze s sebou mohu mit i malou dceru, ktera obcas rusi ;-) Dekuji ;-)

Jitka Laliková Šerclová2017-01-30

Děkuji, paní Bílková

• Chodím k paní Mgr. Lalikové cca. rok a půl a jsem velmi spokojen. Po operaci páteře se mi potíže s hybností a bolesti stále vraceli a výrazně mě omezovali v běžném životě. Paní Laliková mě většiny obtíží zbavila a dnes už můžu dokonce běhat. Velmi děkuji. :-)
    Antonín Kulhánek

Jitka Laliková Šerclová2016-02-18

Děkuji, pane Kulhánku.
    Jen si Vás dovolím doplnit, že obtíží jste se zbavil hlavně sám díky dodržování mých doporučení :-).

Dotazy od pacientů (28)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• MÝM CÍLEM je NALÉZT příčinu problémů pohybového aparátu, NAUČIT pacienta porozumět svým obtížím, NAUČIT ho, jak se může LÉČIT SÁM a jak lze PŘEDCHÁZET RECIDIVÁM.
    English version follows the czech one. Click on "Zobrazit více" or "Více".
    Magisterské studium Fyzioterapie jsem ukončila v roce 2003, studovala jsem na FTVS UK.
    Praktikování fyzioterapie se věnuji od studií, aktuálně již 17 let.
    2005 - složení zkoušky v Myoskeletální medicíně
    2009 - složení Mezinárodní McKenzie Certifikované zkoušky, která mě opravňuje užívat titul Cert.MDT
    Díky McKenzie metodě více rozumím potížím pacientů a jsem tak schopná mnohem rychleji zjistit příčinu jejich obtíží a zadat účinnější terapii. Zároveň je metoda úspěšná i tam, kde obvyklé fyzioterapeutické postupy nepřinesly zlepšení stavu anebo plné uzdravení.

S SEBOU na fyzioterapii si můžete donést lékařské zprávy z již proběhlých vyšetření včetně rentgenů, magnetické rezonance, ultrazvuku a CT.
    VYŠETŘENÍ probíhá nejprve formou rozhovoru, kdy se snažím zjistit co nejvíce informací o Vašich obtížích (např. jak se mění v průběhu dne, během Vašeho zaměstnání, sportu, i při běžných denních činnostech jako je vaření, uklízení apod.), abych jim dokázala porozumět a cíleně Vás následně dovyšetřit pomocí různých pohybových testů. OBDRŽÍTE VYSVĚTLENÍ, kde je příčina Vašich problémů, jak s nimi zacházet a jaká cvičení (často jen JEDEN CVIK) je třeba cvičit.

3 FYZIOTERAPIE jsou v průměru DOSTAČUJÍCÍ pro DOSAŽENÍ dostatečného ZLEPŠENÍ anebo ÚZDRAVU.

MY TREATMENT GOALS: to FIND the cause of patient´s problems, EDUCATE patient about her/his problem to understand, why she/he should exercise, to TEACH them how they can TREAT their OWN PROBLEMS and PREVENT RECURRENCES.
    I graduated my studies of Physiotherapy at the Charles university in the 2003. It has been twelve years I work as a physiotherapist.
    2005 - passing an Examination in Musculosceletal medicine at Prague
    2009 - passing an International McKenzie Credentialled Examination at Prague - entitles me to use the title Cert.MDT
    Since I have started to educate at McKenzie approach of Mechanical Diagnosis and Therapy (MDT) in 2007, I understand patients and their problems much more, find the cause of their problems and I am able to give more efficient therapy than I used to. The more practise I have, the more I understand. MDT approach also helps in conditions where general physiotherapy didn´t bring the relief of symptoms or the whole recovery. It is an evidence based approach.
    3 therapeuthical SESSIONS are usually ENOUGH to ACHIEVE an IMPROVEMENT or to RESOLVE the PROBLEM.

• fyzioterapeut

Nemoci