Praktická zubní lékařka
Jihoslovanská 420, Vrchlabí

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Naprostá spokojenost a veliké Děkuji paní zubařce i sestřičce. S dcerou (6let) zvládla komunikaci od prvního okamžiku, s ochotou, citem a empatií pro takto malé děti skoro nevídanou. Klobouk dolů. Zub vytržen, trauma se nakonalo a doma ochotně sama čistí mezizubními kartáčky:)

Paní zubařka mě odnaučila se bát-má zlaté ruce.

Ve 46ti letech jsem se přestala bát zubařů a to díky paní doktorce.Fantastický přístup k pacientovi,ochotná,vstřícná.Se sestřičkou tvoří dokonalý tým.Kudy chodím,tudy chválím a doporučuji.Jsem ráda ženy,že jsem poslechla rad kamaráda a že chodím k vám.

Jsem velice spokojen u p. doktorky , mohu doporučit

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná a vstřícná. Naprostá spokojenost. ZK

Je skvělá!!!! Vše bez bolesti a s ochotou....

Vysoká odbornost, využívání nových produktů, komplexní převzetí starosti o stav chrupu včetně odborných rad ohledně ústní hygieny, soucit s pacientem, příjemné prostředí, výborná spolupráce se sestrou a ochotná spolupráce při akutních potížích.

Nejlepší zubařka na světě.

Doktorka je milá, příjemná, na péči o zuby rázná (což preferuji) a umí správně rozhodnout o zákroku (určit, zda ho zvládne sama, či nikoliv). Jsem spokojená s ní i se sestřičkou..

Paní doktorku vřele doporučiji, velice příjemná a šikovná, vždy poradí a pomůže