Ordinace gynekologie a porodnictví
Ctiborova 130, Kladno

na obranu paní doktorky bych chtěla říci, že pokud je člověk objednán,do hodiny určitě odchází a odchází spokojen. Lékařka má letitou praxi a je velice pečlivá.
Nikdy jsem od ní neslyšela žádnou nepříjemnou poznámku, chodí k ní i mé dcery a jsou spokojeny též.Myslím, že možná je spíš problém na straně těch pacientek, které paní doktorku pomlouvají a nepřipustí si její rady z neznalosti problému. Jsem sama zdravotní sestrou a když slyším a vidím, jak některé ženy jsou omezené a jaké jsou to špindíry a nevzdělaná individua, nedivíla bych se, že jí někdy ujedou nervy a sdělí svůj názor. Je to bezvadná a pracovitá lékařka.
Jedině musím doporučit!

nejlepší paní doktorka jakou znám, velice jemná, citlivá a zkušený odborník, jak pro standardní kontrolu tak v péči o těhotné-vlastní zkušenost, docházím již 12 let. Čekací doby stejné jako u jiných lékařů...

Dlouha cekaci doba je pravda! Obcasne puritanstvi take-u gynekologa nechapu. Ale kdyz jsem mela problemy v tehotenstvi, zajistila mi spoustu podrobnych vysetreni, vysetruje opravdu velmi citlive. Ke mne se vzdy chova slusne, se zajmem. Takze ji musim doporucit :)

S paní doktorkou jsem spokojená, dokáže vyslyšet a poradit,její vyšetření je citlivé, proto ji vřele doporučuji.
Pokud ovšem někomu vadí delši, ne však přehnaně, čekací doba v ordinaci a chybějící plenta, která je stejně
jen pro váš lepší pocit s odkládáním svršků, tak v tomto připadě nedoporučuji.

Paní dokrorka má velmi staromódní názory. Čekací doby příšerné, jak na objednání, tak v čekárně na hodinu. Je strašné, že sestřička s ní sedí v ordinaci a kouká na vyšetření, je to dost nepříjemné. Ale horší je to, že nemají kabinku a svlékáte se před nimi v ordinaci, je to trapné. Že z ordinace je skoro všechno slyšet do čekárny, je bohužel pravda. Paní doktorka sice vyšetřuje jemně, ale až moc a je pomalá. Možná ani nevyšetřuje, protože u mě si nevšimla infekce. Vadí mi také, že při cytologii jsem si sama držela to železo. Když chcete něco doporučit, poradit, vysvětlit, tak radši řekně, že tohle ne, že to nedoporučuje a tím to končí. Přešla jsem k doktoru Rothovi a jsem velice spokojená. Když zjistil, že mám infekci, tak hned dělal i podrobnější vyšetření, aby léčba byla správná a vše mi vysvětlil. Takže pokud máte pochybnosti, tak nepřemýšlejte a přejděte jinam. Já jsem o tom přemýšlela dlouho a teď jsem strašně moc ráda, že jsem přestoupila k panu doktorovi Rothovi.

K paní doktoce jem chodila 8 let a v žádném případě nedoporučiji. Vyšetření bylo bolestivé, přestože jsem šla vždy na rutinní prevenci. Paní doktorka není jemná. Komunikovala se mnou jako s malým dítětem. Vždy když jsem chtěla něco vysvětlit, poradit, řekla, že jsem na to mladá, že mám dost času. Čekání v čekárně bylo snad to nejhorší z celé prohlídky. Přestože jsem vždy byla objednaná, posedala jsem si v čekárně i 3 hodiny. Když jsem si šla pro recept čekání trvala i 1,5 hodiny. setřičky se střídají jak na běžícím páse a všechny jsou značně nepříjemné. Nedoporučuji!!!

Já teda nevím,ale mě paní doktorka doslova zachránila život a navíc byla jedinná kdo se mě ujal ,když jsem měla velký problémy a přestěhovala jsem se na kladno.Vždy je hrozně jemná a vyšetření od ní necítím,i když jsem se zase přestěhovala tak za ní dojíždět budu.a nesmím zapomenout na sestřičku.TAKŽE JÁ MOC DOPORUČUJI.

K paní doktorce jsem chodila od svých 17 let i při svém prvním těhotenství. Jelikož jsem otěhotněla mladá ve 20 letech měla jsem strach co s miminkem bude, jelikož jsem byla na rentgenu, paní doktorka aniž by se mě na cokoliv ptala mi začala vyplňovat papíry do nemocnice na miniinterupci s tím, že jsem ještě sama dítě a přece nebudu mít dítě!!! To mě velmi šokovalo, zajímalo mě pouze zda bude miminko zdravé a chtěla jsem si je nechat! Přešla jsem tedy později k Dr. Kuhnovi, jsem velmi spokojená,jeho chování je naprosto perfektní, nedá se to s Dr. Kračkovou srovnat. Nyní čekám druhé miminko a první miminko - tedy má 4,5 letá dcerka se na svou sestřičku moc těší. Nejde o peníze, ale o lidi. Jak se k sobě chovají. A arogance paní doktorky nezná meze.

v žádném případě nedoporučuju, čekárna je oddělena od ordinace slaboulinkatou zdí, takže slyšíte každé slovo, což pokud tam jdete s něčím citlivým, určitě vám není příjemné, že vás celá čekárna slyší, navíc nechápu důvod bezpečnostních kamer v čekárně?! Zda si někdo třeba nepřipravuje na paní doktorku zbraň či co?!?!?!?! Nejvíce mi vadily nevhodné poznámky např. o úpravě chloupků v daných místech, apod. Bohužel nedoporučuji.

U Paní lékařky jsem byla vždy spokojená,hlavně jak je vyšetření jemné a nebolestivé,před tím jsem měla jinou gynekoložku,a po každém vyšetření jsem měla bolsti břicha na celý den.To u p.Kračkové nehrozí.