Ordinace gynekologie a porodnictví
Ctiborova 130, Kladno

To s "vlastní" asistencí znám.
Při vyšetření jsem si musela "háky" držet sama, což je nepříjemné.
Do toho někdo klepal, tak sestra otevřela pán z čekárny měl velmi hezký pohled :-(
K mladším maminkách pod 25 let věku se chová jako k dětem, doporučuje přerušení těhotenství kvůli nízkému věku a chová se velmi neprofesionálně.

Vše už bylo řečeno! Při prvním objednání jsem čekala půl roku! Při každém dalším aspoň 2-3 měsíce. Musím asistovat při vyšetření. Při jakékoliv komplikaci si připadám jako by to paní doktorce bylo naprosto lhostejné, v lepším případě mě pošle na jiná vyšetření do nemocnice (asi aby se tím ona sama nemusela obtěžovat). A personál?! Nikde jinde jsem nic podobného nezažila..navíc když jde o tak intimní záležitosti!
Ale čekárna je velice pěkná. I když to nevykompenzuje ani to nekonečné čekání v ní!

Lékařka je velice příjemná, jemná a citlivá.

Chodím k paní doktorce již od roku 2003. Vždy dlouhé čekací doby v ordinaci, i když jsem objednaná 2 měsíce dopředu. Paní doktorka je "hodná", velice šetrná při vyšetření, bohužel konkrétní rady jsem se při obtížích moc nedočkala. Letos jsem otěhotněla a začala chodit do těhotenské poradny. Vadilo mě, že mezi maminkama byly objednané i ženy netěhotné, které navíc čekací dobu prokašlaly, prokýchaly... Bohužel si během vývoje plodu paní doktorka nevšimla na ultrazvuku, že miminku se nevytváří plodová voda, vývojvou vadu zjistili až v Praze při screeningu ve 20. týdnů a ihned ukončili těhotenství. Všichni se mě ptali, jak to že si gynekolog nevšiml něčeho neobvyklého už dříve. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla změnit gynekologa.

Bohužel, ani já nemohu tuto lékařku doporučit. Je moc hodná, ale to stačí jen pokud nemáte zdravotní problémy, které ona dokáže vytrvale ignorovat.

K paní doktorce chodím už od 14 let tzn. nějakých 15 let. Vždy jsem s ní byla spokojená, je milá, vstřícná, vždy mi ochotně všechno vysvětlila, při vyšetření jemná. Nikdy jsem neměla důvod si stěžovat na její chování či odbornost. Možná snad i proto, že jsem dosud neměla závažnější zdravotní problém. S jedním ale naprosto souhlasím - ten její personál! Hrůza! Před pár lety jsem například měla konflikt se sestrou kvůli receptu. Volala jsem jí den předem, jestli bych si druhý den nemohla vyzvednout recept na antikoncepci. Řekla, ať přijdu ráno, tak jsem se uvolnila z práce (pracovala jsem v Praze) a ráno si šla pro recept. A světe, div se! Recept sice byl, ale bez podpisu paní doktorky, která byla ale mimo ordinaci. Tím pádem k nepoužití. Sestra se ani neobtěžovala omluvit se za své pochybení a poslala mě projít se na 2h po Kladně, že do té doby se paní doktorka vrátí (tou dobou byla v nemocnici). Takže z vyzvednutí receptu bylo zdržení na 1/2 dne. Je také pravda, že sestry si dost vybírají, koho vezmou do ordinace a vůbec nedodržují pořadí, kdo jak přišel a na kterou hodinu je objednán. Takže se mi stalo, že přede mnou vzala pacientky, které přišly až za mnou a objednané byly po mně - asi ze známosti. Po těchto pár excesech jsem chtěla změnit lékaře, ale zkuste najít na Kladně dobrého gynekologa, který Vás navíc přijme...to je téměř nemožný úkol! Nakonec jsem zůstala, i když některé věci mi opravdu nevyhovují. Třeba jak už psaly přispěvatelky přede mnou, to svlékání před sestrou a doktorkou a vyšetření bez sebemenšího soukromí. Pár mých známých zažily také komentáře typu nevhodné spodní prádlo, paní doktorce zvlášťě leží v žaludku tanga, prý dokonce dostaly vynadáno, co to nosí. Ač mám paní doktorku ráda a v jiných ohledech si na ni nemůžu stěžovat, těchto komentářů by se měla zdržet. Vždyť je to přece věc každé ženy, co nosí na těle.

Paní doktorka je hodná, ale to je tak všechno. Velmi dlouhé čekací doby i při objednání, jít si pro recept i při předchozím objednání receptu je záležitost minimálně na 3/4 hod. Nepříjemná sestra, z ordinace je všechno slyšet do čekárny. Svlékáte se před sestrou i paní doktorkou - nemají kabinku - a také vyšetření sleduje sestra od stolu - jsou ve stejné místnosti, není to moc příjemné. Paní doktorka většinu dotazů moc nezodpoví, krčí rameny s tím že "to víte, někdo doporučuje to, někdo něco jiného". Když jsem se radostí objednávala do těhot.poradny po úspěšném IVF, sestra mě zpražila že "to ale snad to těhotenství musíme napřed prokázat" a na mou odpověď že je prokázané z kliniky si povzdechla a řekla "no, tak teda přijďte v tu středu před 10h. Připadala jsem si že jsem snad něco provedla. V čekárně jsem čekala dost přes hodinu, protože paní doktorka se rozhodla se asi nasvačit (vzala 2 pacientky předemnou a pak byla mimo ordinaci cca 20 min). V poradně mi jen "poradila" abych na sebe dávala pozor a brala dál to co mi napsali na klinice.
Dokonce se mi stalo, že mé sestře, která k ní chodí také, řekla, že se snažím otěhotnět, což je v době kdy se vám to nedaří dost citlivá a hlavně soukromá věc, o které snad nemusí paní doktorka informovat moje rodinné příslušníky.
Ani při mých dotazech proč nemůžu otěhotnět mi nedokázala nic poradit, doporučit další vyšetření, o doporučení na specializované pracoviště jsem si po roce musela říct sama, jinak jsem asi doteď "ještě čekala co příští měsíc".
Paní doktorka je bezva když vám nic není, nemáte potíže a nic zvláštního nechcete. Jinak je to nanic. Nedoporučuji a budu se snažit o registraci jinam - hned zítra!

Dobrý den i já se musím přiklonit spíše k negativním názorům.Ano paní doktorka je velmi milá,ale jinak je pravda že sestry nevím jak vybírá,chodila jsem k paní doktorce 12let a nikdy jsem se nesetkala s ochotnou a milou sestrou.O objednání ani nemluvím,když zavoláte třeba v lednu objednají vás na březen a to ještě s dvouhodinovým čekáním.Že je z ordinace vše slyšet je pravda a kolikrát si vyslechnete diagnozy až vás z toho zamrazí.O asistování paní doktorce ani nemluvím a pokud vám to zrovna nejde tak jak si paní doktorka představuje pomůže sestra,ale ta vám to dá znatelně najevo,že obtěžujete.Antikoncepci si musíte objednat minimálně dva dny předem s tvrzením,že dnes po nich lékárny chtějí psát recepty na pc a paní doktorka to dělá ve svém volnu-i po takové domluvě si na recept minimálně 20min.počkáte v čekárně.Přešla jsem k dr.Paláskovi-antikoncepci vypisuje sestra ihned a o žádném psaní na pc neví,panu doktorovi se nemusí asistovat,ještě vám nabýdne jednorázové kleště.Sestra je v oddělené místnosti.
Paní dktorku Kračkovou opravdu nedoporučuji

VELMI PEČLIVÁ A VSTŘÍCNÁ PANÍ DOKTORKA

Já jsem velmi spokojena,to myslím a doufám stačí.