Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Přijímám: dospělí, děti od 12 let

Consultation in English • od 1 000 kč

Individuální psychoterapie (60 minut) • 800 Kč

Párová/rodinná konzultace (90 minut) • 1 200 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Consultation in English • 1 000 Kč

Individuální psychoterapie (60 minut) ONLINE • 700 Kč

Párová/rodinná konzultace (90 minut) ONLINE • 1 300 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

V současnosti přijímám nové klienty.
Objednání na tel.: +420 722 689 240 nebo e-mailu: psychoterapie.kolarikova@gmail.com
...

• Deprese
  • Vztahová krize
  • Emoční poruchy

• psychoterapie
  • dětská psychologie
  • klinická psychologie
Zobrazit více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 200 Kč

1 300 Kč

3 názory pacientů

O
Umístění: Psychologicko-terapeutická ordinace Individuální psychoterapie (60 minut)

Za paní Kolaříkovou jsem přišel s problémy nad kterými by mnozí mohli mávnout rukou, nebo je označit jako triviální. Ani na moment jsem se však necítil jakkoliv odsuzován, a po každém sezení jsem se cítil lehčí. Musím také vyzdvihnout flexibilitu a otevřenost vůči mně jakožto pacientovi. Paní psycholožka se mi vždy snažila vyjít vstříc, a pevně věřím že jí záleží na tom svým pacientům pomoct.

Umístění: Psychologicko-terapeutická ordinace Jiný

Mám zkušenost s terapií v léčebně v Černovicích kde paní psycholožka pracuje. Chodil jsem k ní na skupiny a na konci léčby i sám a jsem moc rád že jsem se dostal k ní, protože ví co dělá a je odborník na alkoholismus. Nejvíc tím že nikoho neodsuzuje ani nás alkoholiky a opravdu pomůže. Vždycky se ptala na ty správný otázky a díky tomu jsem si v hlavě vše srovnal a vím co od života chci jinak. Můžu se na ni obrátit i teď po léčbě a toho si strašně cením

Docházela jsem k paní psycholožce Kolaříkové kvůli problémům s přítelem a taky se sebou:) Měla velmi lidský a profesionální přístup, své práci rozumí a terapie byla "šitá na míru", měla jsem pocit, že mě poslouchá, mohla jsem na terapii říct opravdu všechno, co mě tížilo a moje problémy se zlepšily, no už jen to, že jsem to mohla říct nahlas a u paní doktorky jsem se cítila vždy naprosto svobodně... Odcházela jsem vždycky lehčí a s vyšším sebevědomím! MOc děkuji a doporučím!

V současnosti přijímám nové klienty.
...

• Deprese