Přijímám: dospělí, děti od 12 let

Consultation in English • Od 1 000 Kč

Individuální psychoterapie (50 minut) • 800 Kč

Párová/rodinná konzultace (90 minut) • 1 200 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Consultation in English • 1 000 Kč

Individuální psychoterapie (50 minut) ONLINE • 700 Kč

Párová/rodinná konzultace (90 minut) ONLINE • 1 300 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Nejčastěji hledané služby

Od 1 000 Kč

1 000 Kč

800 Kč

700 Kč

1 200 Kč

1 300 Kč

Online

V současnosti nepřijímám nové klienty.

Nabízím služby: psychoterapie, poradenství a diagnostika
Moji...

• psychoterapie
  • dětská psychologie
  • klinická psychologie
Zobrazit více

Komunikace s paní magistrou mi otevřela oči, pomohla mi podívat se na moje pocity z jiné perspektivy. Bylo to pro mě velmi přínosné.

Umístění: Psychologicko-terapeutická ordinace Individuální psychoterapie (50 minut)

Za paní Kolaříkovou jsem přišel s problémy nad kterými by mnozí mohli mávnout rukou, nebo je označit jako triviální. Ani na moment jsem se však necítil jakkoliv odsuzován, a po každém sezení jsem se cítil lehčí. Musím také vyzdvihnout flexibilitu a otevřenost vůči mně jakožto pacientovi. Paní psycholožka se mi vždy snažila vyjít vstříc, a pevně věřím že jí záleží na tom svým pacientům pomoct.

Umístění: Psychologicko-terapeutická ordinace Jiný

Mám zkušenost s terapií v léčebně v Černovicích kde paní psycholožka pracuje. Chodil jsem k ní na skupiny a na konci léčby i sám a jsem moc rád že jsem se dostal k ní, protože ví co dělá a je odborník na alkoholismus. Nejvíc tím že nikoho neodsuzuje ani nás alkoholiky a opravdu pomůže. Vždycky se ptala na ty správný otázky a díky tomu jsem si v hlavě vše srovnal a vím co od života chci jinak. Můžu se na ni obrátit i teď po léčbě a toho si strašně cením

Docházela jsem k paní psycholožce Kolaříkové kvůli problémům s přítelem a taky se sebou:) Měla velmi lidský a profesionální přístup, své práci rozumí a terapie byla "šitá na míru", měla jsem pocit, že mě poslouchá, mohla jsem na terapii říct opravdu všechno, co mě tížilo a moje problémy se zlepšily, no už jen to, že jsem to mohla říct nahlas a u paní doktorky jsem se cítila vždy naprosto svobodně... Odcházela jsem vždycky lehčí a s vyšším sebevědomím! MOc děkuji a doporučím!