Sam. ordinace PL - stomatologa
Erno Košťála 870, Pardubice

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Naprosto příšerná zkušenost. Nepochopím, jak zde někdo může napsat dobrou recenzi. Paní zubařka už dávno tu práci dělat nemá.
Nemá k sobě sestru, nepoužívá moderní zubařské technologie, nepoužívá rentgen (jelikož ho nemá) a nepoužívá kvalitní materiály. Odvedená práce je příšerná, nekvalitní. Na rozpoznání zubního kazu paní zubařce stačí její ostříží zrak (který očividně nefunguje). Všem doporučuji se obloukem této ordinaci vyhnout pokud tedy nechcete v budoucnu o zuby přijít, nebo platit za jejich skutečně kvalitní opravu desítky tisíc. Lidé co zde píší dobré recenze nemohli v životě vidět kvalitního zubaře ani z vlaku.
Pokud vám na vašem zdraví a chrupu záleží běžte do některé z kvalitních klinik, kde opravu používají metody, nástroje a materiály 21. století, ne jak v tomto zubařském muzeu.

K paní doktorce chodíme s manželkou dlouhá léta,a naprostá spokojenost pokaždé vám řekne co bude dělat umrtví co se dá ochotná,příjemná.

Bezvadná paní doktorka, pěkný přístup, profesionální ošetření. Naše děti i já k ní chodíme od dětského věku mých tří dětí, kdy jim byla i školní zubařkou. Neokrádá, je milá a lidská, prostě bezva!!!

Já na paní doktorku Hylákovou nedám dopustit. Vystřídal jsem několik zubních lékařů a nikde jsem se nesetkal s takovou ohleduplností a kvalitní péči. A vzhledem k tomu, že mé zuby za moc nestojí, má často se mnou dost práce. Moje rodina k ní také chodí a všichni máme stejný názor.

Děkuji a vřele mohu PANÍ DOKTORKU jen všem doporučit. Milý a lidský přístup. NEOKRÁDÁ LIDI, jako jiní stomatologové, kteří si z toho udělali jen kšeft. Když je něco za peníze, pak je to z pacientem vždy dopředu probráno, ne až potom, jak se mi stalo před lety jinde, kde se posléze ukázalo, že šlo o požadavek neoprávněný.
Jelikož má v péči většinu dětí zákl. školy, kde je i její ordinace umístěna, je i přístup k dospělému pacientovi tak nějak měkčí než jinde, alespoň mám ten pocit, po bohatých zkušenostech jinde. Vždy mi paní doktorka pomohla, lidským přístupem potěšila a nikdy mi nevytkla ani slovem, že jsem se opozdil při předešlém objednání, jednou až o deset minut. A víte proč? Protože na Dubinu do Pardubic jezdím k zubaři až z Chrudimi, přesto, že je zde stomatologů dost. A určitě ne z nostalgie, že jsem v Pardubicích léta bydlel. Zkrátka vynikající lékař se nemění!!!! Ani kdybych bydlel na druhém konci republiky, pak i přesto bych rád zajel do Pardubic za touto skvělou paní doktorkou, kteréžto tímto děkuji za dosavadní péči a lidský přístup.

Tahle paní doktorka mi hodně zanedbala stoličku o kterou jsem ve 25 přišla. Když jsem za ní přišla, že mám problémy se zubem řekla mi, že sním nic nemám, že mám odloupnutou sklovinu. A odloupnutá skolivna to vážně nebyla byl to kaz až ke dřeni. Fakt ji hrozně děkuju nejhorší zubařka !!

Mohu jen doporučit. Hodná, ale hlavně dobrá lékařka. Neměl jsem s ní nikdy problém. Taktéž rodiče a manželka si jí nemohou vynachválit. Charakterizoval bych jí takto: LIDSKÝ PŘÍSTUP, KVALITNÍ PÉČE. Děkuji Paní doktorko

plomby od ní zatím držej, mnohé už 25 let, a to je důležitý, oproti tomu, co slyším od jiných lidí od jiných lékařů :) jen je to prostě paní zubařka, a ty můžou mít fakt rádi jen jejich příbuzní a lidi se zdravým chrupem

K této zubařce chodím už od školky a poslední dobou jsem tam téměř každy týden. Oceňuji tu pečlivost a píli, kterou vynakládá na své pacienty. Mám zuby v nepořádku,ale všechny se mi je snaží zachránit. Asi před měsícem mě zub začal bolet v sobotu odpoledne,tak jsem si vyseděla 3 hodiny na pohotovosti, kde jakmile jsem popsala problém paní doktorka(nebudu jmenovat)sahala po kleštičkách a řekla,že jediné co může,tak ten zub vytrhnout. Paní zubařce Hylákové tímto moc děkuji.Bea

Vynikající paní doktorka.Chodíme k ní celá rodina.Vynikající přístup k dětem.
Všem doporučuji.Já bych k jiné zubařce nešel.