Jitka Hradecká, zubař Strakonice

Zubař

Velké náměstí 148, Strakonice
Stomatologická ordinace

velmi pecliva, dbala, odbornice, zrucna, lidska, plne ji duveruji

Myslím, že je tady nejlepší. Pečlivá, hodná. Nenechá na zubech žádnou vadu. Je tam také jedničková laboratoř. Kdo chcete mít hezké a dobré zuby či protézy, neváhejte. Mají narváno je těžké se tam zaregistrovat. Ale vyplatí se to!!! Vřele doporučji.

Velmi dobrý lékař. Můžu jen doporučit.

Přístup k pacošum ta jak se sluší.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den můžete mi prosím napsat jestli berete nové pacienty děkuji

Ne bohužel nepřijímáme příští rok ukončuji praxi.

• Dobrý den,
    chci se zeptat, jak se to má s tím, že pacient chce v případě nespokojenosti změnit zubaře dříve než uběhla lhůta 3 měsíců od registrace u současného zubaře? O této problematice jsem si přečetla pár článků, nicméně stále mi není jasné jak je to s úhradou. Pokud přijdu k jinému zubaři, tak vstupní vyšetření, RTG a další hrazené výkony pojišťovnou, mi bude uhrazeno z VZP nebo si to z důvodu současné registrace u jiného zubaře musím zaplatit sama? Přece jen ne vždy si pacient dobře vybere napoprvé a čekat potom 3 měsíce, aby mohl jít jinam, je dost komplikující.

Já nejsem zubař, ale buďte ráda kde jste, stomatologové nejsou. Budete mít problém sehnat jiného...