Jitka Hradecká, zubař Strakonice

Zubař

Velké náměstí 148, Strakonice
Stomatologická ordinace

Paní doktorka je milá, pečlivá, s příjemným vystupováním k pacientům. Na rozdíl od její sestry, která se chová arogantně, je nepříjemná jak na pacienty, tak i na paní doktorku. Vůbec nechápu, jak si může paní doktorka nechat líbit takovéto chování své sestry, která jí bohužel kazí reputaci.

Paní doktorka je narozdíl od sestry sympatická a příjemná. Sestra je něco otřesnýho. Arogantní, nepříjemná a protivná. Jedná s pacientama, jako s debilama. Takovýto arogantní, nepříjemný člověk by ve zdravotnictví neměl co dělat. Jestli jí tato práce nebaví, což je na ní někdy i vidět, tak by jí měla změnit a dělat něco, kde nebude svým chováním a přístupem obtěžovat pacienty. Kazí paní doktorce dobrou pověst.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den můžete mi prosím napsat jestli berete nové pacienty děkuji

Ne bohužel nepřijímáme příští rok ukončuji praxi.

• Dobrý den,
    chci se zeptat, jak se to má s tím, že pacient chce v případě nespokojenosti změnit zubaře dříve než uběhla lhůta 3 měsíců od registrace u současného zubaře? O této problematice jsem si přečetla pár článků, nicméně stále mi není jasné jak je to s úhradou. Pokud přijdu k jinému zubaři, tak vstupní vyšetření, RTG a další hrazené výkony pojišťovnou, mi bude uhrazeno z VZP nebo si to z důvodu současné registrace u jiného zubaře musím zaplatit sama? Přece jen ne vždy si pacient dobře vybere napoprvé a čekat potom 3 měsíce, aby mohl jít jinam, je dost komplikující.

Já nejsem zubař, ale buďte ráda kde jste, stomatologové nejsou. Budete mít problém sehnat jiného...