Oční ambulance
Nemocniční 204, Prachatice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zlá a arogantní!. Takto mohu popsat paní doktorku Houskovou! Nedoporučuji ani kdyby to měla být jediná oční lékařka na celém světě! Na bolesti oka mi předepsala jen kapky do očí, a prý je mám užívat každý den. Když se mi podívala do očí týden poté (kapky nezabraly ani náhodou), hned mě seřvala že nedokážu ani zjistit co to je zánět spojivek a okamžitě začala zase něco sepisovat. Trvalo jí to dlouho, mezitím si tam ještě pila kávičku. Pokaždý práskla s telefonem, když jsem se chtěl zeptat ohledně kontaktních čoček pro sestru. Jakmile se to stalo pošesté, vzali jsme od ní kartu a utekli jsme naštěstí k jinému lékaři. Paní doktorku Houskovou už nikdy. Myslím že je doktorka doktorkou jen díky svému titulu.

Nedoporučuji paní oční lékařku! Odmítla napsat synovi papír že nemá prostorové vidění! Podle ní vidí úplně normálně a že prý žádný papír nepotřebuje! Teď kvůli ní syn nevidí dobře na geometrická tělesa! Nedoporučuji ani náhodou!

Hodná a dodržuje časy. Jen ta nacpaná čekárna to kazí, ale milá a příjemná a dodržuje časy.