Mgr.

Jitka Herzánová

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

24 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 340 návštěv profilu během posledních 30 dní

Věřím, že pracovat na zlepšení svého života má smysl. Pracuji s dětmi, dospívajícími a dospělými. U dospělých je možná individuální i párová terapie. Délku spolupráce určujete… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - psychoterapie Praha

Psychoterapie -konzultace 50 minut od 1 000 kč

Hodnocení pacientů

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - psychoterapie PrahaSlužby: psychoterapie

Paní terapeutka Herzánová je úžasná dáma a žena na svém místě.Jsem moc ráda že zrovna na ni,jsem dostala doporučení.Je milá,klidná,vyrovnaná,dokáže naslouchat a v pravou chvíli říci hluboké,pravdivé,uklidňující moudro.Je to nádherná bytost,jsem za ni opravdu vděčná.Už věřím,že díky ní,budu zase jednou moc fungovat a stát na vlastních nohách.LŠ Praha

• Z
    Umístění: Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - psychoterapie PrahaSlužby: Psychoterapie -konzultace 50 minut

Paní Herzánovou navštěvuji přes 5 měsíců kvůli duševnímu trápení sama v sobě. Jitku Herzánovou neberu jako psychoterapeutku ale něco jako svoji přítelkyni, které se můžu s čimkoliv svěřit, poradit a odbourat negativní věci abych na ně nemyslela. Vím že ona to nikomu nevyzradí. Určitě bych ji doporučila těm kdo trpí nízkým sebevědomím a nebo těm s jinýma problémama. Je to sympaticka paní, které se určitě rádi otevřete a ona vám dá dobrou radu a vyslechne si vás.

• L

Paní Jitku Herzánovou dopuručuji už pár let všem kamarádkám,známým i spolupracovníkům. Velmi mi pomohla a pomáhá stále s mýma vleklýma problémama. Naučila mě přijímat sebe sama takovou jaká jsem,ale přijímat tak i ostatní. Práce na sobě je dřina a jsem ráda,že mi s ní p. Herzánová pomáhá.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní psychoterapeutce jsem přišla, jelikož jsem se ve 25ti letech totálně přepracovala. Pomohla mi, poradila, donutila se zamýšlet a za to jí moc moc děkuji. Myslím, že každý se občas dostaneme do situace, kdy už nevíme kudy kam. Jsem moc ráda, že jsem se k paní Herzánové rozhodla jít a problém řešit. Díky:-) Pavlína

• C
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Tímto bych ráda doporučila paní Herzánovou, která velmi lidským a přátelským způsobem pomohla mé dceři, ale vlastně i nám, rodičům, zvládnout problémy ve škole, které se přenesly i domů. Člověk nemá pocit, že se nachází u psychologa, lékaře, ale u přítelkyně, které se s důvěrou svěří, a která umí odborně poradit :-). Děkujeme

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mám za sebou první 4 setkání a rozhodně budu pokračovat.

Jednoho dne jsem už opravdu nevěděl co dřív a tak jsem se zastavil a zhroutil.
    Moc děkuji paní Herzánové za podanou ruku. Ukázala mi příčiny, mého vyčerpání,
    Teď hledáme na co dát pozor a jak zkratům předcházet. ¨
    Opravdu děkuji za účinnou pomoc. Změn si už všimlo i mé okolí a myslím, že jsou ku prospěchu všem. Moc díky Tomáš Zajac

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Bylo by fajn si ihned ze začátku vyjasnit důvod návštěvy a zda má lékař praxi v dané oblasti. Dle mého názoru je paní lékařka schopná, ale bohužel se jednalo o mou první hodinu, kdy jsem si připadala, že situaci povídám jako své kamarádce, ale bez nějaké zásadní odpovědi. Kdybychom jsme si toto vyjasnily ihned, myslím že bych mohla dát kladnější hodnocení. Bylo by i profesionální si např. prvních 30min. neúčtovat. Jelikož po hodině mého povídání jsem zaplatila 600Kč, ale necítila jsem žádnou úlevu či pomoc. Je mi líto.

• S

Vřele doporučuji paní psycholozku, svym úžasným přístupem. Chodím k ní už pár let. Opravdu od ní chodim s ,,čistou hlavou". Velmi mi pomáhá. Doporucuji ji navštívit :)

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka, mě zaujala na první schůzce svým přístupem. Je profesionální a lidská. Nic ze sebe nedělá a na nic si nehraje. A takového člověk jsem přesně potřebovala. Moc děkuji.

• E

Velice profesionální, lidská, zábavná a snaží se vždy postrcit správným směrem. Spokojenost, doporučuji:-)

Dotazy od pacientů (8)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Věřím, že pracovat na zlepšení svého života má smysl.

Délku spolupráce určujete vy po společné domluvě.
    Vedu také kurzy Relaxace a sebepoznání.
    Po dobu spolupráce je vybírána vratná kauce ve výši jedné konzultace. více na https://mojeosobnost.cz/cenik/

• psychoterapie

Znalost jazyků