Drlíčov 149/16, Písek
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Běžně nepíši negativní zkušenosti na internet, ale jednání paní doktorky a její zdravotní sestry považuji za otřesné, že musím ostatní pacienty varovat. Paní doktorka pravděpodobně trpí syndromem vyhoření, protože si jinak nedokážu vysvětlit její naprostou neochotu pomoci. Paní doktorka přijde 20 minut po začátku pracovní doby, plná čekárna (3,5x3,5 m2 a 7 pacientů) srovnaná do laťe nervózní sestrou. Člověk má pocit, že se ocitnul 20 let nazpátek, interiér zařízení tomu také odpovídá. K ošetření lékařkou ani neproběhlo, poté, co mi velmi zaneprázdněná dělala přednášku 5 minut, jak nestíhá obstarat pacienty, ve finále rozbrečela mého dvou a půl letého syna, který byl bohužel svědkem celého výstupu. Urychleně jsem odešla i s křečema v podbřišku, kterými jsem před příchodem coby těhotná netrpěla. Taková paní doktorka dokáže napáchat více škody než užitku. Empatii a starostlivost u paní doktorky Herinkové opravdu nečekejte. Její věta “a co já s tim” by měla být vytesána nad vstupní bránu České lékařské komory.

Lékařka bez pořádných zkušeností. Nepoznala manželovi zánět slepého střeva. Prý měl jen plynatost. "Vyřešila" to tabletkami Espumisan. V noci jsem ho pak vezla na pohotovost, museli ho akutně operovat. Již nikdy více. NECHOĎTE K NÍ.