Praktický lékař pro dospělé
Drlíčov 149/16, Písek

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejlepší zdravotní sestřička ve střední Evropě. Perfektní ošetření, naber krve, měření tk, aplikace injekce. Velká spokojenost.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka Herinková je velmi empatická a obrovská odbornice, takže Vám věnuje spoustu času a vždy vyjde vstříc se vším, co potřebujete. Nikdy nebyl žádný problém. Sestřička moc milá a hodná, ráda a ochotně pomůže a nejlépe nabírá krev, že to ani necítíte. Jejich povolání bych v této těžké covidové době nedělala ani za nic a oni to zvládají a ještě s úsměvem. :)

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Běžně nepíši negativní zkušenosti na internet, ale jednání paní doktorky a její zdravotní sestry považuji za otřesné, že musím ostatní pacienty varovat. Paní doktorka pravděpodobně trpí syndromem vyhoření, protože si jinak nedokážu vysvětlit její naprostou neochotu pomoci. Paní doktorka přijde 20 minut po začátku pracovní doby, plná čekárna (3,5x3,5 m2 a 7 pacientů) srovnaná do laťe nervózní sestrou. Člověk má pocit, že se ocitnul 20 let nazpátek, interiér zařízení tomu také odpovídá. K ošetření lékařkou ani neproběhlo, poté, co mi velmi zaneprázdněná dělala přednášku 5 minut, jak nestíhá obstarat pacienty, ve finále rozbrečela mého dvou a půl letého syna, který byl bohužel svědkem celého výstupu. Urychleně jsem odešla i s křečema v podbřišku, kterými jsem před příchodem coby těhotná netrpěla. Taková paní doktorka dokáže napáchat více škody než užitku. Empatii a starostlivost u paní doktorky Herinkové opravdu nečekejte. Její věta “a co já s tim” by měla být vytesána nad vstupní bránu České lékařské komory.

Lékařka bez pořádných zkušeností. Nepoznala manželovi zánět slepého střeva. Prý měl jen plynatost. "Vyřešila" to tabletkami Espumisan. V noci jsem ho pak vezla na pohotovost, museli ho akutně operovat. Již nikdy více. NECHOĎTE K NÍ.

Milá lékařka s osobním přístupem.

Mimořádně ochotná a pečlivá lékařka s opravdu lidským přístupem. Děkuji. Eva Effenberková

Pani doktorka je velice pečlivá,člověk se na ni může spolehnout.Mému dědovi svou pečlivostí zachránila život.Na zavolání přijede ochotně i k vám domu.Jsme s ní velice spokojeni.

Super péče.

Velmi ochotná paní doktorka s velmi citlivým osobním přístupem.
Dokáže se velmi dobře vcítit do pacientovy situace a najít tu nejlepší možnou léčbu. Jakýkoliv pacientův problém umí velice dobře vyřešit a udělá vše pro to, aby se každému, kdo se na ní obrátí, dostalo co možná nejlepší péče.

Velice poctivá lékařka, která si udělá vždy čas na svého pacienta, dovede si s ním promluvit a uklidnit jej a není jí zatěžko zajít za starým člověkem i několikrát. Sama přinesla léky a moji starou maminku vždy její přítomnost povzbudila. Paní doktorka pokaždé hledala víc možností a běžnou rutinu ponechávala stranou, je citlivá a podle mého názoru velice fundovaná, ač je ještě velmi mladá. Podle mne má všecko to, co má správný praktický lékař mít - dostatek znalostí, empatii a schopnost hledat další možnosti v léčbě a lécích -neustrnout na tom, co "se všeobecně dělá". Věnuje pacientům podstatně víc času než jiní lékaři a zajímá se i o jejich rodinné prostředí - přesně tak jako správný rodinný lékař - mohu to posoudit, protože můj dědeček právě takovým rodinným lékařem byl. Paní doktorce Herinkové mohu jen za její velice lidský přístup k pacientům poděkovat. Jarmila Zajíčková