Rybalkova 1400, Louny
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé častá nemocnost

Chodím k p.doktorkám kvůli svému zdr.stavu celkem často, čekačka v čekárně je sice dlouhá, ale obě paní doktorky jsou andělé!!! Vždy jsou milé, hodná, ochotné - tak, jako sestřička, též poklad!! Nikdy jsem žádný problém neměla, a oproti jiným lékařům - sem se nebojím jít kdykoliv a s čímkoliv.

Moc si važim pani doktorky ošetruje mne již skoro 22let a zaroven me zna od mladi jsem rad ze takovy lekari existuji,..

Doporučuji! Jsem maximálně spokojená!!

Já jsem s paní doktorkou spokojená, v případě zdravotních problémů, které jsem měla, mě řádně vyšetřila, doplnila vyštřením od potřebných specialistů a vyléčila. To že se dlouho čeká mě samozřejmně hrozně štve. Nejvíc remcají důchodci, ale ti paní doktorku nejvíc zdržují. Kdyby tam nechodily, myslím si, že by bylo vše docela O.K. Já osobně jsem během chvilky venku a zatím vždy mi paní doktorka pomohla. Mám možnost porovnání s jinými lékaři z Loun a Mostu a myslím, že je dost horších doktorů. Ale co člověk to názor a zkušenost.

Ochotná, snaží se najít příčinu...... dlouhé čekací prostoje

Až na dlouhé čekání si nemůžu na nic stěžovat.

Nevím jestli odbornost mohu posoudit,dle mého názoru je lékařka ochotná a hlavně Důsledná.Čekací doba v ordinaci děs,ale jinde to není jinak
Já mohu jen poděkovat za super přístup k pacientovi a hlavně za důslednou léčbu.Pochmanová Monika

Lékařka má lidský, příjemný přístup k pacientovi.Ale dostat se k ní....na internetu nemá novou adresu, nevím, kde nyní ordinuje, a to už snad čtvrt roku, prý někde za Kauflandem...a když měla ještě ordinaci na poliklinice,někdy jsem po několika hodinách v čekárně vzdala čekání. Jednou jsem se dočkala po více jak 4 hodinách.Takže nemohu doporučit, stejně nové pacienty nebere.

rozumná ,příjemná a hlavně odborná lékařka , hezké prostředí a hlavně kvalitní +odborná péče o pacienta

VELICE PŘÍJEMNÁ A DLE MÉHO VELICE KVALITNÍ LÉKAŘKA PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ ,KULTURNÍ PROSTŘEDÍ VŠE TAK JAK MÁ BÝT JE TO ODBORNICE NA SVÉM MÍSTĚ JEN KDYBY TAKOVÝCH LÉKAŘEK BYLO VÍCE V TÉTO ORDINACI SE SETKÁVÁM S ODBORNOSTÍ A LIDSKOSTÍ Děkuji za péči kterou poskytuje lidem