Rybalkova 1400, Louny
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Dlouhá čekací doba, velmi neodborný přístup k léčbě, zastaralé metody a neznalost moderních postupů, neschopnost vypsat základní formuláře, např. hlášení o úrazu (již 2x odmítla pojišťovna plnění z důvodu nepřesného a zmateného vyplnění hlášení o úrazu). Hledám si nového praktického lékaře.

Nejsem moc spokojená jak s přístupem sestry(sestra ani není), protože když musíte čekat a máte malé dítě které nemáte kam dát na hlídání a sestra vás ani třeba neobjedná nebo nevezme dříve, to mi přijde dost blbý, doktorka sice milá, ale už mám 3 měsíce dávivý kašel na který mi nasadila antibiotika která stejně nepomohly a já se dusím dál tak nevím zda je to léčba na správném místě bez RTG nebo jiných vyšetřovacích metod...jsem zklamaná protože kloktat celý život vincentku rozhodně nechci :-(

F

Paní doktorka je ideální pro ty, co shanějí nejnovější drby. Pro pacienty kteří se chtějí vyléčit vůbec nedoporučuji, předepíše Vám s klidem na chřipku brufen a potom si s Vámi bude chtít obšírně popovídat o "nové myčce která jí šetří čas". Je to sice fajn, ale po tom co čekáte minimálně přes tři hodiny v čekárně tahle informace přesto nepotěší. Tři hodiny budete čekat pokud přijdete do čekárny první, jinak déle. Původně léčila celou rodinu a pár známých, dnes u ní není nikdo. Všichni si našli nové lékaře.
Jak už někdo v hodnocení psal - neodbornost, lenost, příšerná sestřička, otravné dlouhé čekání a zastaralé metody. Rozhodně nedoporučuji ani svým nepřátelům, toto si nezaslouží nikdo. Naopak doporučuji otevřít si místo ordinace bar, sice místo piva dostanete sodovku ale alespoň budou mít zákazníci pocit, že si pokecali na spravném místě. Nebo lépe - důchod.
Krtička

Rozhodně nedoporučuji, její lékařské rady a metody jsou zastaralé, nemá přehled o nových metodách. Nemá přehled, a hlavně je neochotná!!!
Léčila mojí maminku 10 let (bezvýsledně), její augument - to máte dědičné (ne)léčila i její maminku. Jiná lékařka maminku vyléčila během 2 měsíců.
Jinému pacientovi, který trpěl obezitou (35let) navrhovala jediné řešení - podvázat žaludek. Kde to jsme???

odbornost jen pro vyvolene??? S nevolnosti has bez leku pośle domu ania by has vysetrila, a v sobotu letite s 39 na pohotovost. Nemluve o dobę stravene v cekarne cca. 4 hod. Rozhodne nedoporucuji.

take ne