Ord. praktického lékaře pro dospělé
Mlýnská 396, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Paní doktorka je perfektní, nárok na únavu již má, protože není robot. Sestřička je super.

Pečlivá - řekla bych stará škola - pamatuje si své pacienty a jejich diagnostiky - vždy pečlivě vyšetří - pokud se jí něco nelíbí pošle k dalšímu vyšetření. Hlavně je lidská

Moc ráda sem chodím a pani doktorka je opravdu super :-)

Doporučuji. Přišla jsem po sedmi letech, kdy jsem zdravotní dokumentaci měla doma (od dětského lékaře) a to jen proto, abych se zaregistrovala. Při prohlídce ovšem paní doktorka objevila pár nemocí a obtíží, které úspěšně vyléčila - ať už sama, nebo mne odeslala k dalším odborníkům. Snad jsem zdravá :-) Díky NÍ.

je nejlepší

Její přístup a zkušenosti mi stojí za dojíždění přes celé město a po zkušenostech s jinými obvodními lékaři, bych dojížděla snad i do jiného města.

Y

Velmi dobrá a důkladná doktorka. Nic nezanedbá, pokud si není jistá, pacienta ihned posílá k odbornému vyšetření. V Neštěmicích nemá mezi praktickými lékaři konkurenci.

Nemůžu si stěžovat na pani doktorku. Myslím, že má plno zkušeností. Já jsem s ní spokojená.

Nemůžu si stěžovat

Velký odborník