Lázeňská poliklinika 363, Poděbrady
Soukromá dermatovenerologická ordinace

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka byla dříve nepříjemná. Čím více k ní chodím, tak má lepší chování. Momentálně léčí vždy s úsměvem. Zatím mi ve všem pomohla.

S paní doktorkou mám jen velmi dobré zkušenosti. Je odborníkem na svém místě. Pokud se řídíte jejími radami, je vstřícná a zasvětí vás sama i do podrobností. Děkuji.

Je pravdou, že paní doktorka umí být vskutku nepříjemná, zkrátka je to zřejmě taková povaha, avšak nic to nemění na tom, že je skutečně odborník a o to tu jde především!!! Měla jsem možnost vyzkoušet několik kožních lékařů a pouze u paní doktorky jsem spokojená. Nikdy nic nezanedbala, spíše naopak, se známými jsme se shodli, že je až "otravná" se svým vyptáváním na prodělané nemoci, alergie, léky atp., ale podle toho se dle mého názoru pozná dobrý lékař, který má o pacienta zájem.

Já jsem byl vždy spokojen Jaroslav T

Dobrý den, v kožní ambulanci jsem se setkal " s obyčejným lidským" přistupem k mým rodičům - léči se s bercovými vředy i k mým dětem - léčí se s atopickým eczemem.Doporučuji František N z Poděbrad

Dojíždíme za pani doktorkou, nečekáme, jsme objednáni na určitý čas, pokud je potřeba, posílá naše příbuzné i na další odborná vyšetření.
Jsme spokojeni, dojíždění se nám bohatě vyplatilo a v budoucnu věříme ,že i
vyplatí.Doporučujeme a děkujeme spokojení pacienti

Je zde ll příspěvků od dvou autorů , anonymové
Nemohu nic jiného napsat,než je nejlepší také anonym
Jsem rád, že mi pomohla a normálně lidsky slušně se mnou jednala
Děkuji

U pani doktorky se léčí leta celá rodina.
Vždy dobře poradí.
Můžu jen doporučit Tomáš N.

je nejlepší,tina,max