Lázeňská poliklinika 363, Poděbrady
Soukromá dermatovenerologická ordinace

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Rozhodně nedoporučuji. Nejen, že se p. doktorka chová arogantně, ale navíc je absolutně neschopná! Já mám kvůli ní do konce života zničený obličej, když to viděla docentka na Bulovce říkala, že je to na sebrání diplomu a pokud chci můžu ji klidně zažalovat! Z naší rodiny na ní narazila bohužel ještě babička, která si nedala říct, že je dr. Bubáková neerudovaná a cca rok k ní docházela na vypalování bradavice. Dopadlo to tak, že když už bab nemohla ani chodit konečně jsem ji donutili zajet na Dermu do Kolína, kde byli samozřejmě zhrozeni léčebným předchozím postupem. Nehledě na to, že se Bubáková k naší bab nechovala zrovna hezky - např. když si bab při vypalování stěžovala na bolest a zda by nebylo možné místo lokálně umrtvit řekla jí doktorka Bubáková, že neumrtvuje ani děti, tak a´t nefňuká a drží. Takže pozor!!! u této doktorky pomoc nehledejte..

Už bych k paní doktorce nikdy nešla a přesně kvůli takovým doktorům nadávají lidé na západní medicínu. Paní doktorka trochu zaspala dobu a věci řeší pouze vodičkami, mastičkami a krémy a při léčbě nepomýšlí na nějakou komplexnější diagnozu. Dva měsíce se u ní léčím na akné (je mi 35, takže pubertou to rozhodně není). Nepříjemný přístup už od první návštěvy, člověk se skoro bojí na cokoli zeptat. Ale co, vždycky jsem říkala, že raději arogantního dr. House, ale jen když pomůže. No, nevím. Celé 2 měsíce ji bombarduji svým názorem, že to musí mít někde příčinu a že bych to chtěla zjistit. Celou dobu mi píše jen mastičky a po 2 měsících se mě teprve zeptá "co vám to vlastně způsobilo?" "No paní doktor, to jsem myslela, že mi spíš řeknete vy. Já nejsem doktor". A ona mi na to odpoví, že pokud to je něco zevnitř, tak mě na to léčit nemůže a napsala mi další mastičky. No tak kde to jsme?

Přístup paní doktorky je naprosto otřesný!!! Krom toho že je arogantní mi vůbec nepomohla. I přes to že jsem jí říkala že mé problémi jsou vždy po ránu, mě objednávali na odpoledne a pak na mě koukala jak když si vymýšlím. Kdybych se já takhle chovala ke svým zákazníkům nevydělala bych ani korunu. Rozhodně nedoporučuji!

Tato paní doktorka si neuvědomuje, že nejste lékař, vynadá vám když se dovolíte na něco zeptat. V její ordinaci si budete připadat jako malé dítě které rozbilo okno a právě dostává seřváno od zlé paní sousedky.Je jedno jesli jste dítě, dospělí či důchodce, ke všem kategoriím se chová hnusne. Vřele NEdoporučuji.....

Mohu jen souhlasit s tím, že v této ordinaci postrádají slušnost a takt při jednání s pacientem. Co se týká odbornosti, pak ta chybí absolutně. Pani doktorka u mě nerozpoznala atopický ekzem na nohou, předepisovala jen vodičky, po kterých mi nohy praskaly až do masa a když jsem po 14 dnech přišla opět s tím, že je to ještě horší a že nemohu téměř chodit, bylo mi řečeno, že když sedím, tak se nemám nohy opírat o chodidla. Naštěstí jsem mohla navštívit v Poděbradech jiného dermatologa, který mi pomohl a vysvětlil o co se jedná. O přístupu k pacientovi ani nemluvě. Přála bych pani doktorce, aby se k ní chovali lidé stejně jako ona k nim. Zároveň by si měla uvědomit, že do ordinace nechodí pacienti jenom proto, že zrovna nemají nic lepšího na práci. K ní už nikdy v životě !

Paní doktorka má opravdu svérázné chování. Když jsem ji volala o svém problému a vysvětlovala ji, že je velmi akutní, tak mi lakonicky sdělila, že nemá čas. Ať přijdu za dvě hodiny. Věděla jsem, že už bude pozdě, ale přesto jsem šla. Po další cca půlhodině v čekárně mě pozvala do ordinace. Tam mi pak pěkně vynadala a poslala k jinému lékaři. Ono totiž už bylo opravdu pozdě!!!!!