Strádova 4, České Budějovice
Oční ordinace

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Dobrý den, s paní doktorkou nemám problém ani já ani moje manželka, která navšěvuje tuto ordinaci také. Jednání ze strany paní doktorky i ostatního personálu je vždy služné a profesionální. Čekání než na Vás příde řada? No u kterého lékaře dnes nějakou dobu nečekáme.Já jsem zde nikdy více jak 30 min. nečekal. ZV

Doktorka Behenská je podle mého názoru vynikající odbornice ve svém oboru, je velmi profesionální a racionální v jednání s pacienty, v ordinaci vše funguje a příjemný je ostatní personál. Paní doktorku rozhodně doporučuji. Děkuji. Maršíková

Líbí se mi přístup ke klientům.Nemam žádný problém s ordinací.

S přístupem paní dr.Behenské jsem velmi spokojena a mohu ji všem upřímně doporučit.Objednací lhůty jsou sice delší, ale to je u odborných lékařů zcela běžné a na místě. Paní doktorka společně se setřičkou ošetří denně cca 50 pacientů a myslím si, že řada z Vás musí uznat, že to je výkon velmi úctyhodný a málokdo z nás by takové tempo zvládl. a to vůbec nemluvím o tom, že se při tomto duševním vypětí nesmí splést!Já osobně jsem s její prací a přístupem velmi spokojena a přeji si, aby ve své ordinaci působila co možná nejdéle. A přeji to zejména všem lidem, kteří mají problémy se zrakem opakovaně, protože očních lékařů v našem městě je jako šafránu.

S paní doktorkou nemám problém. Objednávac lhůta tak 3 měsíce a čekaání v ordinaci jsem tak dlouhé zatím ještě nezažili. Chodíme k ní celá rodina a jsme spokojení.