Oční ordinace
Strádova 4, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Dobrý den, s paní doktorkou nemám problém ani já ani moje manželka, která navšěvuje tuto ordinaci také. Jednání ze strany paní doktorky i ostatního personálu je vždy služné a profesionální. Čekání než na Vás příde řada? No u kterého lékaře dnes nějakou dobu nečekáme.Já jsem zde nikdy více jak 30 min. nečekal. ZV

Doktorka Behenská je podle mého názoru vynikající odbornice ve svém oboru, je velmi profesionální a racionální v jednání s pacienty, v ordinaci vše funguje a příjemný je ostatní personál. Paní doktorku rozhodně doporučuji. Děkuji. Maršíková

Když přijdu k paní doktorce Behenské do ordinace, tak je v ní více pacientů najednou. Nezdá se mi to slučující se s dodržováním lékařského tajemství. Jiným pacientům nemusí být nic do toho, co mi je.
Naprosto souhlasím s tím, že není přístupná k diskusím.
Jsem půlroku objednaná, na dveřích visí cedule pořadí určuje lékař. Sedím v čekárně jako blbec klidně i 1,5hodiny a přede mnou se do ordinace dostanou důchodci (většinou pacienti, kteří přišli i o hodinu déle než já) - páni profesoři s manželkami, nebo ředitelky s manželi a tak podobně. Bohužel moje jméno nemá na důležitosti v Budějovicích, proto si musím posedět dlouho v čekárně a práce mezitím stojí a musím si ji nadělávat.

Naprosto souhlasíme s nespokojenými pacienty.Po tom,co jsme mohli poznat jiné lékaře v době záskoku za tuto paní doktorku a je nás víc s tímto názorem, tak dáváme především za přístup a pečlivost ošetření prst silně dolů ! Paní dr. žije už jen z dřívejší podstaty
a evidentně jí to už nebaví. Souhlasím, že by měla raději odejít do důchodu, kde by jako
nadčlověk mohla méně ublížit. Chybí jí lidštější přístup a pozitivní myšlení. Je silně
náladová, povrchní, nedůsledná a co je nejhorší - bez opravdového zájmu odborně pomoci !
Snad si paní exprimářka předsevzala odpudit většinu klientů.To jsou naše názory na hodnocení za posledních několik let.

Nejenže přes brýle vidím jen jedním okem a při oznámení této skutečnosti mě paní doktorka odbyla stylem:"To oko si zvykne.", ale když jsem tam zašla s náhlou příhodou, kdy mi vystříkl do oka žhavý olej z pánve, seřvala mě stylem, že už má po pracovní době (zbývalo asi 30 minut) a od čeho jsou asi pohotovosti. Sice mě vzala, ale předepsala mi nejdražší kapky, což jsem tenkrát nevěděla, že můžu v lékárně říct o jiné levnější se stejným složením.

Souhlasím s názorem paní, že si paní doktorka myslí, že je někdo. Dva roky jsem k ní pravidelně chodila s problémem, že nevidím přes brýle, které mi předepsala. Vysmála se mi do obličeje a říkala, že prostě musím přes brýle vidět. Nakonec jsem si nechala změřit oči na oční klinice, kde mi dali zapravadu a předepsali mi brýle o celé 1,5 dioptrie silnější. Jsem ráda, že už k ní nechodím.

Naprosto souhlasím s posledním komentářem, p.doktorka je někdo, s pacientem sice hovoří velice mile, téměř jako učitelka v mateřské škole k malým dětem, ovšem jen do doby, než hodláte projevit svůj názor a diskutovat, to je potom veliká změna.To si jako pacienti přece nemůžeme dovolit.

Líbí se mi přístup ke klientům.Nemam žádný problém s ordinací.

S přístupem paní dr.Behenské jsem velmi spokojena a mohu ji všem upřímně doporučit.Objednací lhůty jsou sice delší, ale to je u odborných lékařů zcela běžné a na místě. Paní doktorka společně se setřičkou ošetří denně cca 50 pacientů a myslím si, že řada z Vás musí uznat, že to je výkon velmi úctyhodný a málokdo z nás by takové tempo zvládl. a to vůbec nemluvím o tom, že se při tomto duševním vypětí nesmí splést!Já osobně jsem s její prací a přístupem velmi spokojena a přeji si, aby ve své ordinaci působila co možná nejdéle. A přeji to zejména všem lidem, kteří mají problémy se zrakem opakovaně, protože očních lékařů v našem městě je jako šafránu.

S paní doktorkou nemám problém. Objednávac lhůta tak 3 měsíce a čekaání v ordinaci jsem tak dlouhé zatím ještě nezažili. Chodíme k ní celá rodina a jsme spokojení.